Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Kasprowy Wierch - kolej linowa

34-500 Zakopane, Kuźnice 14
Telefon:
+48 22 444 66 66

WWW:

E-mail:

narty i snowboard

Położenie na mapie

Opis
Kasprowy Wierch - Trasy narciarskie
Kasprowy Wierch nazywany jest świętą górą narciarzy. 

Kasprowy Wierch (1987 m.n.p.m.) to szczyt w Tatrach Zachodnich.

Trasa Goryczkowa
Do tras narciarskich w Kotle Gąsienicowym i Goryczkowym najlepiej wyjechać kolejką linową z Kuźnic. Ten środek jest najpopularniejszy wśród narciarzy, którzy docierają na szczyt góry, skąd mamy do dyspozycji 2 trasy narciarskie po obu stronach Kasprowego Wierchu. Jedna z nich wiedzie stokiem opadającym do Doliny Goryczkowej. Jest to trasa bardzo zróżnicowana i przez to atrakcyjna do długości 1770m. Do trasy Goryczkowej ze szczytu Kasprowego dotrzemy wąskim trawersem. Z trasy Goryczkowej możemy zjechać na sam dół, do Kuźnic, do dyspozycji jest  nartostrada o długości 3500m.

Trasa Gąsienicowa
Druga trasa ze szczytu do Kotła Gąsienicowego. Trasa nie jest tak urozmaicona jak Goryczkowa, zaczyna znaczną stromizną. Nachylenie maleje wraz z wysokością. Z Kotła Gąsienicowego możemy dotrzeć do Kuźnic, szlakiem narciarskim w mocno urozmaiconym terenie o długości 8500m.


Trasy narciarskie w rejonie Kasprowego przeznaczone są dla zaawansowanych narciarzy.
Poza trasami może występować zagrożenie lawinowe!
Cennik
Szczegółowe informacje o cenach na stronie Kolei Linowych na Kasprowy Wierch.

Cennik PKL Kasprowy
37202
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net