Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Przedszkole narciarskie Kalatówki

34-500 Zakopane, Polana Kalatówki
Telefon:
+48 18 206 36 44

GSM:
+48 608 326 030

WWW:

E-mail:

narty i snowboard

Położenie na mapie

Opis
Przedszkole narciarskie Kalatówki.
Na Kalatówkach szczególnie dobrze czują się Młodzi Narciarze. Na naszym bezpiecznym stoku oferujemy im moc atrakcji. Dzieciaki uczą się pod czujnym okiem naszym doświadczonych instruktorów korzystając ze specjalnie przygotowanego przez nas przedszkola w Suchym Żlebie. Już po kilku dniach ćwiczeń poprzez zabawę maluchy śmigają wesoło między barwnymi figurkami zwierzątek porozstawianych jak slalomowe tyczki na specjalnie wydzielonej dla dzieci części stoku.

Naszą wyjątkową ofertę już od wielu lat docenia grupa Śnieżnych Potworów przybywająca na Kalatówki na kilka tygodniowych turnusów. Jest to świetnie zorganizowana nauka jazdy na nartach dla najmłodszych. Organizator zapewnia profesjonalną kadrę (instruktorzy narciarscy, snowboardowi, animatorzy, lekarz) my z naszej strony gwarantujemy komfortowy nocleg i pyszne, dostosowane do potrzeb dzieci posiłki.

Przykładowy plan dnia u Śnieżnych Potworów wygląda następująco:
9:00 śniadanie
10:00 – 13:00 jazda na nartach z przerwą na herbatkę i przekąskę
14:00 obiad a po obiedzie chwila odpoczynku dzieci z rodzicami
16:00 – 18:00 zajęcia poobiednie (sportowe, taneczne, malarskie itp. zależnie od pogody)
18:30 kolacja i czas z rodzicami
20:00 wspólne czytanie bajek i pójście do łóżek

Jak widać z przedstawionego planu niemal przez cały dzień dziećmi zajmują się instruktorzy a rodzice w tym czasie mogą obserwować dzieci z hotelowej kawiarni bądź restauracji albo pójść na narty na przykład na Kasprowy Wierch. Dzieci przyjeżdżające na Kalatówki są w wieku 3-7 lat i dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami.
1464
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net