Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Biuro nieruchomości Mozgawa

34-500 Zakopane, Krupówki 50
GSM:
+48 602 441 440

WWW:

E-mail:

nieruchomości

Położenie na mapie

Opis
Biuro nieruchomości Mozgawa w Zakopanem

Biuro oferuje pośrednictwo w kupnie i sprzedaży jak również w wynajmie nieruchomości. Domeną biura jest wyszukiwanie nietypowych i indywidualnych ofert oraz doradztwo w zakresie lokalnego rynku.
Dzięki szerokim kontaktom i współpracy z instytucjami bankowymi oferujemy pomoc w doborze i uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży nieruchomości gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

Posiadamy ubezpieczenie OC od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu pośrednika jak również wymagane uprawnienia zawodowe – licencja zawodowa nr 5262.
3979
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net