Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Kancelaria Adwokacka Adwokat Wróbel Andrzej

34-500 Zakopane, Łukaszówki 4
Telefon:
+48 182013600

Fax:
+48 182001940

WWW:

E-mail:

prawo i finanse

Położenie na mapie

Opis

Kancelaria oferuje szeroki wachlarz usług prawniczych obejmujących:

  • sprawy karne - obrona w sprawach o przestępstwa z Kodeksu Karnego, przestępstwa gospodarcze, karno-skarbowe i inne; pełnomocnictwo pokrzywdzonych; pomoc w formułowaniu prywatnych aktów oskarżenia
  • sprawy rodzinne - rozwody, alimenty, ustalanie kontaktów z dziećmi
  • sprawy o odszkodowania
  • sprawy związane z nieruchomościami, ich podziałem, odzyskiwaniem, znoszeniem współwłasności, ustanawianiem służebności gruntowych itp.
  • sprawy cywilne - spadkowe, rozliczenia pożytków oraz nakładów
  • sprawy dotyczące ochrony konsumentów
Kancelaria zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców. klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz instytucji publicznych.

Adwokat Andrzej Wróbel indywidualną Kancelarię Adwokacką prowadzi od 1992 roku. Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie gdzie w1981 roku uzyskał tytuł magistra prawa. W latach 1985 – 1989 zdobywał aplikację adwokacką, a od 1989 roku jest członkiem Izby Adwokackiej w Krakowie.
411
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net