Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Tanio Kurier

34-500 Zakopane, ul. Kasprowicza 4
GSM:
796 790 794

E-mail:

przesyłki kurierskie

Położenie na mapie

Opis
Firma "Tanio Kurier" jest pośrednikiem usług kurierskich, działa od 2010r. W zakresie naszych usług znajdują się przesyłki listów, paczek oraz palet na terenie całego kraju.

Ceny przesyłek zależne są od wagi i rozmiaru, celem uzyskania konkretnej ceny prosimy o skorzystanie z kalkulatora cen znajdującego się na naszej stronie internetowej.

W dzisiejszych czasach dostarczenie paczki w kraju w ciągu 24h, to już standard, więc co rusz wprowadzamy dla Państwa nowe możliwości, które ułatwiają Państwu życie jak np:
  • zwrot pobrań na konto lub do rąk własnych,
  • zwrot pobrań w formie Next Day (jeden dzień roboczy po dostarczeniu paczki),
  • możliwość nadania paczki w punkcie dla osób ceniących sobie czas i wygodę
Godziny otwarcia
Poniedziałek
9:00 - 18:00

Wtorek
9:00 - 18:00

Środa
9:00 - 18:00

Czwartek
9:00 - 18:00

Piątek
9:00 - 18:00

Sobota
9:00 - 14:00


9351
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net