Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Cafe Tygodnik Podhalański

34-500 Zakopane, Kościuszki 3
Telefon:
+48 18 200 02 29

WWW:

E-mail:

restauracje - gastronomia
imprezy i rozrywka

Położenie na mapie

Opis
Kawiarnia widokowa Cafe Tygodnik Podhalański zaprasza gości nie tylko na doskonałą kawą i słodkości ale przede wszystkim na  taras kawiarni z którego podziwiać można zapierającą dech w piersiach panoramę miasta i Tatr.

Rozpościerający się widok na Tatry jest porównywalny z tym, który podziwiać możemy ze zbocza Gubałówki z tą różnicą że tutaj jesteśmy znacznie bliżej gór i przy sprzyjających warunkach atmosferycznych panorama gór robi ogromne wrażenie. Do dyspozycji gości są leżaki oraz koce na chłodniejsze wieczory.

Zapraszamy do rozkoszowania się widokiem przy ulubionym smaku sypanej herbaty, kieliszku wina czy kolorowych cocktailach.

We wnętrzu lokalu można podziwiać najciekawsze kadry reporterów Tygodnika Podhalańskiego oraz zatopić się w lekturze lokalnej gazety.

Małe pomieszczenia kawiarni sprzyjają spotkaniom w miłym gronie, a specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy pełen niespodzianek pokój z zabawkami!
Godziny otwarcia
Poniedziałek
12:00 - 23:00

Wtorek
11:00 - 23:00

Środa
11:00 - 23:00

Czwartek
11:00 - 23:00

Piątek
11:00 - 23:00

Sobota
11:00 - 23:00

Niedziela
11:00 - 23:00


11769
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net