Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Kellys MTB Academy

34-500 Zakopane, Małe Żywczańskie 2a
GSM:
+48 602 631 252

WWW:

E-mail:

rowery

Położenie na mapie

Opis
MTB Academy - szkolenia downhillowe i endurowe z najwyższej półki prowadzone przez czołowych polskich zawodników.

Szkolenia indywidualne - nigdy nie jeździłeś na rowerze enduro czy chcesz poprawić swoje umiejętności? Napisz do nas, a dopasujemy program do Twoich potrzeb.

Szkolenia grupwe i wycieczki - pakiety kilkudniowe lub jednodniowe szkolenia/wycieczki prowadzone przez najlepszych instruktorów w Polsce. Wybierz swój poziom zaawnsowania, dogodny termin i zarezerwuj online na naszej stronie.

Wyprawy - 20'sto dniowa wycieczka po górach Nepalu czy rajd po Maroko! Przygoda życia czeka. Sprawdź aktualne oferty na stronie.

Zapraszamy
541
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net