Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Rowerami z Gubałówki - wypożyczalnia ZAJZD.pl

34-500 Zakopane, Gubałówka 2 - taras widokowy
Telefon:
+48 501 590 590

WWW:

E-mail:

atrakcje dla dzieci
rowery

Położenie na mapie

Opis
ZJAZD.PL - nowoczesna wypożyczalnia rowerów MTB w Zakopanem

Najwyżej w Polsce położona wypożyczalnia rowerów. Wjedź na górę kolejką PKL lub wyjdź na nogach, a w dół zjedź rowerami górskimi na same Krupówki.
Tak, w centrum Zakopanego przy Krupówkach możesz oddać rower. Mamy tylko rowery marki GIANT - nowe modele 2018 rok.

Zjazd z Gubałówki, to zapierające dech w piersiach widoki i niezapomniana przygoda, z której już pierwszego sezonu skorzystało tysiące osób. Zjechać w dół możesz jedna z 9 tras opracowanych przez nas specjalnych z dużą dokładnością. Asfaltowa trasa TRIP, to najłatwiejsza opcja, trasa FUN to już 3 godziny zabawy a trasa ADVENTURE prowadzi po ścieżkach rowerowych Podhala..

Trasy dla rodzin z dziećmi oraz profesjonalnych bikerów. Wszystkie trasy łączy jedno – zawsze prowadzą z góry na dół, czyli jazda nie wymaga wielkiego wysiłku, dlatego nasze rowery dają frajdę od początku do końca. Zjedź raz rowerem z Gubałówki to wrócisz na kolejne trasy rowerowe w kolejne dni..


Zapraszamy ZJAZD.pl. Więcej o nas znajdziesz w opiniach w internecie.


Zapraszamy
Godziny otwarcia
Poniedziałek
9:00 - 18:00

Wtorek
9:00 - 18:00

Środa
9:00 - 18:00

Czwartek
9:00 - 18:00

Piątek
9:00 - 18:00

Sobota
9:00 - 18:00

Niedziela
9:00 - 18:00


2191
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net