Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Salon fryzjerski Bizarre Zakopane

34-500 Zakopane, Balzera 21d
Telefon:
+48 18 20 22 332

GSM:
+48 666 046 122

WWW:

E-mail:

uroda

Położenie na mapie

Opis
Salon fryzjerski Bizarre Zakopane

Salon fryzjerski BIZARRE Hair Vision powstał z inicjatywy Sławomira Zasłonka oraz Daniela Kaska, ludzi których połączyła wspólna pasja i chęć tworzenia niepowtarzalnych kreacji. Tajniki fryzjerstwa zgłębiali za granicą, w najbardziej renomowanych akademiach na świecie: VIDAL SASSOON, Mahogany Hair, TONI&GUY.

Od niedawna oferta Hotelu Grand Nosalowy Dwór rozwinęła się o kolejną usługę dla urody. We wnętrzach La Perla SPA powstał salon fryzjerski jednej z najbardziej znanych warszawskich marek.

Międzynarodowe doświadczenie stylistów BIZARRE to poziom zawodowstwa niedostępny dotąd w Zakopanem. Ciągłe poszukiwanie inspiracji, ciągła nauka siebie i drugiego człowieka tak, aby dobrze odczytać jego potrzeby to ich misja, która sprawia, że „praca” staje się sztuką. Swój kunszt udowodnili wielokrotnie, biorąc udział w metamorfozach kobiet dla czołowych polskich magazynów i programów telewizyjnych. Czy w Zakopanem uda się powtórzyć sukces? Z pewnością warto odwiedzić nowy salon BIZARRE, aby przekonać się gdzie jest jego sekret.
 
3344
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net