Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Kulig Butorowy Gubałówka - Zakopane

34-500 Zakopane, Kościuszki 23a
GSM:
+48 881 201 205

WWW:

E-mail:

wycieczki i przewodnicy

Położenie na mapie

Opis
Kuligi na szczycie Butorowego wierchu w Zakopanem

Zapraszamy państwa na jedyne i niepowtarzalne widokowe kuligi na szczycie samego Butorowego Wierchu. Jest to wspaniała okazja do poznania kotliny Zakopiańskiej z trochę innej perspektywy.

Kulig rozpoczyna się przy górnej stacji kolejki na Butorowym wierchu z którego to roztacza się wspaniały widok na całe Tatry. Na szczycie będą na Państwa czekać sanie, które zabiorą Was na godzinny przejażdżkę rozświetlaną blaskiem pochodni.

Następnym punktem naszego programu jest biesiada przy ognisku wraz z poczęstunkiem, podczas której przygrywać będzie kapela na żywo.

MENU
  •     Kiełbasa do samodzielnego pieczenia
  •     Dodatki do kiełbasy (pieczywo, musztarda, ketchup)
  •     Oscypek
  •     Herbata tradycyjna i góralska bez limitu

CENA ZAWIERA:
  •     Transport w obydwie strony
  •     Kulig
  •     Muzykę góralską na żywo
  •     Poczęstunek

Zapraszamy
Cennik
100zł osoba dorosła
90zł dzieci do 10 r.ż.
dzieci do 3 lat gratis
6079
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net