Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Kuligi - Dolinia Chochołowska i Krzeptówki

34-500 Zakopane, Droga na Gubałówkę 2a
Telefon:
+48 18 20 152 59

WWW:

E-mail:

wycieczki i przewodnicy

Położenie na mapie

Opis
Kuligi zimowe - Zakopane - Dolina Chochołowska

KULIG W DOLINIE CHOCHOŁOWSKIEJ
Będąc zimą w Zakopanem, koniecznie trzeba być na prawdziwym kuligu. Zapraszamy Państwa na taki prawdziwy - tradycyjny kulig po Dolinie Chochołowskiej, najdłuższej dolinie w Tatrach i jednej z najpiękniejszych w Europie. Kuligi w Chochołowskiej to prawdziwa przygoda w tatrzańskiej dolinie, górski klimat i zimowa sceneria, tak jak z bajki - gwiazdy na niebie, dookoła zaśnieżone drzewa i cisza doliny - nie ma samochodów, latarni i hałasu miejskiego. Tradycyjnie po kuligu zapraszamy wszystkich na biesiadę przy ognisku, ze smacznym poczęstunkiem i tańcami do góralskiej nuty i nie tylko góralskiej. Zapraszamy i zachęcamy - to wyjątkowa oferta dla tych co poszukują najlepszej oferty, nie koniecznie najtańszej.

Menu: pyszny domowy bigos, kiełbasa do samodzielnego smażenia, chleb ze smalcem, ogórki kiszone, gorąca herbata, pieczywo, dodatki.


KULIG NA KRZEPTÓWKACH W ZAKOPANEM
Kulig na Krzeptówkach, wyjątkowy zakopiański klimat starych Krzeptówek oraz droga Pod Reglami zimową porą zachwycą Państwa także.

Menu: pyszny domowy gorący bigos, kiełbasa do samodzielnego pieczenia, pieczywo, chleb ze smalcem, ogórki kiszone, gorąca herbata, dodatki.

Zapraszamy
Cennik
Krzeptówki 105 zł - cena z osobę Chochołowska 145 zł - cena z osobę, Transport Zakopane - Chochołowska - Zakopane 20 zł
11985
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net