Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Kuligi letnie w Dolinie Chochołowskiej

34-500 Zakopane, Droga na Gubałówkę 2a
Telefon:
+48 18 20 152 59

WWW:

E-mail:

wycieczki i przewodnicy

Położenie na mapie

Opis
Kuligi letnie w Dolinie Chochołowskiej

KULIG DOROŻKAMI W DOLINIE CHOCHOŁOWSKIEJ !!!
To prawdziwy kulig po Dolinie Chochołowskiej, najdłuższej dolinie w Tatrach i jednej z najpiękniejszych w Europie. Kuligi w Chochołowskiej to prawdziwa przygoda w tatrzańskiej dolinie, górski klimat, tak jak z bajki - gwiazdy na niebie, dookoła drzewa i wielka cisza w dolinie - nie ma tutaj samochodów, latarni i hałasu miejskiego. Tradycyjnie po kuligu zapraszamy wszystkich na biesiadę przy ognisku, ze smacznym poczęstunkiem i tańcami do góralskiej nuty i nie tylko góralskiej. Zapraszamy i zachęcamy - to wyjątkowa oferta dla tych co poszukują najlepszej oferty, ale nie koniecznie najtańszej.

MENU PRZY OGNISKU PO KULIGU
pyszny domowy bigos, kiełbasa do samodzielnego smażenia, chleb ze smalcem, ogórki kiszone, gorąca herbata, pieczywo, dodatki.

Serdecznie zapraszamy !!!
Cennik
Kulig w Dolinie Chochołowskiej 145,00 zł osoby
Transport Zakopane-Chochołowska-Zakopane 20 zł
1818
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net