Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Mikuda - kuligi w Zakopanem

34-500 Zakopane, Podhalańska 73
Telefon:
+48 502 658 638

GSM:
+48 505 783 742

WWW:

wycieczki i przewodnicy

Położenie na mapie

Opis
Kulig w Zakopanem

Serdecznie zapraszamy na niezapomniany kulig do Zakopanego. Organiujemy przejażdżkę saniami zakończoną w karczmie regionalnej w Zakopanem. Isnieje mozliwość zamówienia kapeli góralskiej. Wszystkie ceny ustalami indywidualnie w zależności od preferencji klienta.

Nasza firma organizuje:
  • imprezy regionalne
  • kuligi
  • ogniska
  • pieczenie prosiaka, jagnięciny
  • kuligi sylwestrowe 
11781
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net