Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda
Polski spływ przełomem Dunajca Prestige

34-500 Zakopane, Kościuszki 10
Telefon:
+48 18 54 240 10

GSM:
+48 600 313 169

WWW:

E-mail:

wycieczki i przewodnicy

Położenie na mapie

Opis
Wycieczka na polski spływ przełomem Dunajca z Biurem podróży Prestige

Spływ przełomem Dunajca odbywa się na tradycyjnych drewnianych tratwach. Trasa ma długość 18 km i biegnie malowniczymi zakolami wyżłobionymi przez rzekę w wapiennych skałach. Największymi atrakcjami spływu są przepiękne widoki oraz niesamowite opowieści, anegdoty i legendy snute przez flisaków.
Podczas prystanku w Niedzicy w drodze na spływ istnieje możliwość zwiedzania średniowiecznego zamku z XIII w wraz z wieżą widokową z której podziwiać można przepiękne widoki na Pieniny, Tatry, Beskidy oraz czorsztyński zbiornik wodny wraz z zaporą. Legenda głosi, że na zamku po dziś dzień pozostaje ukryty skarb Inków. Sam zamek "wystąpił" w znanych polskich filmach: "Janosiku"  i "Wakacjach z duchami".
W drodze powrotnej program przewiduje zwiedzanie gotyckiego drewnianego kościółka pw. św. Michała Archanioła, wybudowanego w XV w z drzewa modrzewiowego bez użycia ani jednego gwoździa. Wewnątrz można podziwiać doskonale zachowane polichromie. Tutaj rownież kręcono sceny do "Janosika" - ślub z Maryną. Kościół jest zabytkiem najwyższej klasy "0" wpisanym na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.

Zapewniamy najlepszych pilotów wycieczek, klimatyzowane i nowoczesne autokary, wycieczka odbywa się bez pośpiechu i pełna jest ciekawych opowieści, jest czas na zwiedzanie i pamiątkowe zdjęcia. Państwa zadowolenie i najwyższa jakość świadczonych usług jest naszym głównym celem podczas każdej wycieczki.

Program:
  • wyjazd z Zakopanego (parking autokarowy przy dolnych Alejach 3 Maja)
  • przejazd do Niedzicy i możliwość zwiedzania zamku lub zapory wodnej
  • przejazd autokarem do przystani flisackiej w Kątach
  • spływ rzeką Dunajec do Szczawnicy (ok. 2 godziny)
  • czas wolny (ok. 1 godzina)
  • przejazd do Dębna Podhalańskiego i zwiedzanie drewnianego kościoła
  • powrót do Zakopanego
Dodatkowo płatne:
  • Bilet wstępu do zamku w Niedzicy i wozowni: dorośli 19 zł, dzieci 14 zł
  • Bilet wstępu do kościoła w Dębnie Podhalańskim: 2 zł
Serdecznie zapraszamy
Cennik
115 zł dorośli, studenci, dzieci powyżej 10 lat; 90 zł dzieci 2-10 lat; cena wycieczki zawiera: transport, opiekę pilota, bilet na spływ. Dodatkowo płatne wstępy na zamek i do kościoła
7638
Wyświetleń:
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net