szukaj
Kuligi dla Dzieci - SANIE.pl - jednodniowe - kulig zimowy - Zakopane

Kuligi dla Dzieci - SANIE.pl

kulig zimowy

Trasa
Zapisz
ZADZWOŃ
WWW

Mapa
Zakopane

Godziny otwarcia
{main_atraction_hours_sezon_}
Facebook
E-mail

Zakopane Kuligi dla Dzieci - SANIE.pl

Każdą rodzinę wypoczywającą z dziećmi w Zakopanem (i nie tylko) zapraszamy na taki prawdziwy, tradycyjny kulig po jednej z najpiękniejszych dolin w Tatrach! Kuligi dla dzieci w Zakopanem, kuligi dla rodzin - czym różnią się od innych?

Przede wszystkim, w naszej ofercie znajdą Państwo kulig o godz. 15:00 - to idealna godzina na kulig z dziećmi, kiedy jeszcze nie ma siarczystego mrozu i podziwiać możemy przepiękne krajobrazy. 1-godzinny kulig z pochodniami kończy się nad rzeczką, przy ognisku w Dolinie Chochołowskiej, gdzie na dzieci i dorosłych czeka mnóstwo dobrej zabawy i regionalny catering.

W tym pięknym miejscu spędzą Państwo 2-godziny z jedną z najlepszych kapeli góralskich w Zakopanem. Przez całą imprezę dostępny jest catering bez limitu (bigos, kiełbaski do pieczenia, chleb ze smalcem, ogórki, oscypki z żurawiną i pyszna herbata z sokiem malinowym a dorośli mogą także zakupić herbatę góralską lub grzane wino). Będzie wspólny śpiew, tańce i dużo atrakcji i konkursów. W trakcie imprezy zawsze dbamy także o atrakcje dla dzieci - najmłodsi oprócz zabawy w śniegu, pieczenia kiełbasek i integracji mogą liczyć na atrakcję specjalną tylko dla nich.

Bilety na kulig dla dzieci i kulig dla rodziny zarezerwujesz wygodnie ONLINE - dostępna także opcja z transferami z Zakopanego. 
Galeria zdjęć (2)
Kuligi dla Dzieci - SANIE.pl - jednodniowe - kulig zimowy - Zakopane
Kuligi dla Dzieci - SANIE.pl - jednodniowe - kulig zimowy - Zakopane


POLECAMY
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Kuligi dla Dzieci - SANIE.pl
Zakopane,
zamknij