szukaj
Odkryj wszystkie atrakcje dla dzieci w Białce Tatrzańskiej
dla dzieci Białka Tatrzańska
park linowy  |  Białka Tatrzańska
Rodzinny Park Linowy powstał z połączenia pasji do gór i wspinaczki. Chcemy dawać przyjemność zarówno dzieciom, młodzieży jak i dorosłym. To u nas jest pierwszy w Polsce ...


POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Atrakcje dla dzieci Białka Tatrzańska

Atrakcje dla dzieci w Białce Tatrzańskiej

Niezliczone atrakcje dla dzieci w Białce Tatrzańskiej czynią to miejsce wprost idealnym do spędzenia wolnego czasu wraz z całą rodziną. Młodszym turystom Białka Tatrzańska oferuje place i sale zabaw, lodowiska a także liczne szkółki i przedszkola narciarskie, w których dzieci mają zapewnioną opiekę animatorów i instruktorów podczas kiedy rodzice mogą spokojnie szusować po stokach. Po forsownym dniu spędzonym na stoku lub na górskiej wędrówce, warto zadbać o relaks i zabawę dla całej rodziny. Świetnie sprawdzi się w tym celu Terma Bania, aqapark zaprojektowany zarówno dla poszukujących spokoju i relaksu jak i dla tych, którzy w wodzie wolą poszaleć.

Co robić w Białce Tatrzańskiej z dziećmi?

Jest wiele możliwości spędzenia czasu w Białce Tatrzańskiej z dziećmi. Wizyta w parku linowym będzie wspaniałą, rodzinną przygodą z nutką adrenaliny. Rodzinny Park Linowy w Białce Tatrzańskiej udostępnia trzy bezpieczne trasy: dla najmłodszych trasa „Leśnych Ludków”, trochę trudniejsza trasa „Adventure” i dla zaawansowanych dość wymagająca trasa „Extreme”. Natomiast jeśli pogoda nie sprzyja zabawom na świeżym powietrzu, w pobliskim Nowym Targu (około 10 minut drogi z Białki Tatrzańskiej) znajduje się nowoczesna sala zabaw Mini Club. Na powierzchni 300 m2 dzieci mają do dyspozycji baseny wypełnione piłkami, zjeżdżalnie, labirynty oraz najróżniejsze interaktywne zabawki. W czasie kiedy maluchy zajęte są zabawą pod czujnym okiem animatorów, rodzice mogą odpocząć i napić się kawy albo zjeść coś w kawiarence Mini Cafe zlokalizowanej na środku Sali zabaw.

Atrakcje dla dzieci latem w Białce Tatrzańskiej

Jeżeli nasze pociechy wykończyły górskie wędrówki, można znaleźć wiele alternatywnych atrakcji dla dzieci latem w Białce Tatrzańskiej. Place zabaw sprawią, że najmłodsi członkowie rodziny będą wspominać ten wyjazd jeszcze przez wiele miesięcy. Kids Bania przygotowała specjalnie dla maluchów Górską Krainę, gdzie na dzieci czekają animatorzy i nie kończące się możliwości gier i zabaw: zajęcia plastyczne, grota multimedialna, Morskie Oko wypełnione kulkami i małpi gaj. Dzieci w każdym wieku ucieszy wizyta w Ogrodzie Zabaw. Ten minipark rozrywki oferuje atrakcje takie jak zjeżdżalnia i karuzela oponkowa, tyrolkę, zewnętrzną siłownię i boiska, piaskownicę i gokarty. Warto również zajrzeć do strefy letniej w Termie Bania – znajdują się tam stworzone z myślą o letniej zabawie w upalne dni wodne place zabaw i zewnętrzne ślizgi wodne.

Zimowe atrakcje dla dzieci w Białce Tatrzańskiej

Zimowe atrakcje dla dzieci w Białce Tatrzańskiej zapewnia śnieg – dzieci uwielbiają rzucanie się śnieżkami, zjeżdżanie na sankach i lepienie bałwana. Gdyby jednak śniegu zabrakło, Lodowe Miasteczko w Białce Tatrzańskiej oferuje idealną alternatywę. W obiekcie znajdują się dwa zadaszone lodowiska i jedno niezadaszone z torem lodowym, łącznie prawie 2000 m2 lodu. Jazda na łyżwach, w dodatku na tak dużej powierzchni, to wspaniała zabawa dla całej rodziny. Jeśli jednak wolisz wybrać się z dziećmi na narty, specjalnie dla najmłodszych powstał ośrodek narciarski Bania Ski&Fun. Oprócz wyciągów i przedszkola narciarskiego, w ośrodku maluchy mogą skorzystać z takich atrakcji jak tor snowtubingowy (jazda na oponkach) i zimowa karuzela.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry