szukaj
 
wybierz datę od
wybierz datę do

1
wybierz datę od
Zobacz wszystkie imprezy i wydarzenia na Podhalu
Polecane
impreza klubowa
21:30 | 14.06.2024
Le Scandale Zakopane - Zakopane
impreza klubowa
21:30 | 15.06.2024
Le Scandale Zakopane - Zakopane
Impreza sportowa
10:00 | 14.06.2024
- Zakopane
wystawa
14:00 | 14.06.2024
Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa ... - Zakopane
kluby
dyskoteka
21:00 | 14.06.2024
Klub ADHD - Nowy Targ
impreza klubowa
21:30 | 14.06.2024
Le Scandale Zakopane - Zakopane
dyskoteka
21:00 | 15.06.2024
Casanova Club - Ciche
dyskoteka
21:00 | 15.06.2024
Klub ADHD - Nowy Targ
koncerty
koncert folkowy
19:00 | 14.06.2024
Browar Watra - Zakopane
regionalne
festiwal
14:00 | 10.07.2024
Bukowiańskie Centrum Kultury "Dom ... - Bukowina Tatrzańska
sportowe
Impreza sportowa
10:00 | 14.06.2024
- Zakopane
Impreza sportowa
10:00 | 14.06.2024
- Zakopane
Impreza sportowa
10:00 | 14.06.2024
- Zakopane
Impreza sportowa
11:00 | 29.06.2024
- Zakopane
kultura
wystawa
10:00 | 14.06.2024
Miejska Galeria Sztuki im. ... - Zakopane
wystawa
10:00 | 14.06.2024
Centrum Kultury Rodzimej "Czerwony ... - Zakopane
wystawa
14:00 | 14.06.2024
Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa ... - Zakopane
wystawa
18:00 | 14.06.2024
Kawiarnia Kmicic - Zakopane
Nowe
dyskoteka
21:00 | 15.06.2024
Casanova Club - Ciche
dyskoteka
21:30 | 15.06.2024
Klub Vavavoom - Zakopane
dyskoteka
21:00 | 14.06.2024
Klub ADHD - Nowy Targ
dyskoteka
21:00 | 15.06.2024
Klub ADHD - Nowy Targ
POLECAMY
Wybierz miejscowość w której chcesz zobaczyć imprezy
Co warto wiedzieć!
Imprezy Podhale

Imprezy i wydarzenia na Podhalu. Zobacz, których koncertów i festiwali nie możesz przegapić

Każdy lubi się rozerwać, potańczyć, nie przespać nocy. Imprezy i wydarzenia na Podhalu odbywają się praktycznie przez cały rok, z pewnością urozmaicą spotkanie z kumplami czy przyjaciółmi. Zgromadziliśmy tu wszystkie imprezy: w klubach, koncerty, festiwale kulturalne, regionalne i sportowe. Wszystko po to, abyś znał terminy najgorętszych wydarzeń w miastach pod Tatrami.

Koncerty na Podhalu na wielkich scenach i kameralne w klubach

Są urozmaiceniem urlopowych dni i ciekawym pomysłem na spędzenie wieczoru. Koncerty na Podhalu, zwłaszcza te większe mogą pochwalić się świetnym wyborem gwiazd i organizacją. Jedną z imprez o której nie trzeba się za wiele rozpisywać jest Sylwester z Dwójką w Zakopanem. Aby wspólnie przywitać Nowy Rok, miasto pod Giewontem odwiedzają tysiące ludzi. Jest tłoczno, głośno i wesoło. W sezonie letnim również jest ciekawie. Hej Fest to wakacyjne koncerty w Zakopanem, Szczawnicy i Krynicy-Zdroju. Kultura na Bani na swojej scenie prezentuje nie tylko wykonawców znanych z radia, ale również regionalne zespoły. Jeśli wolisz kameralne imprezy sprawdź kalendarium Nosalowego Dworu, Karczmy Kmicic, Karczmy pod Gontem, Dworca lub Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.

Kluby na Podhalu, czyli życie nocne w miastach pod Tatrami

Relaks po dniu w pracy, spotkanie ze znajomymi, wieczór panieński lub kawalerski. Kluby na Podhalu udowadniają, że nie jest to region tylko dla piechurów górskich. Le Scandale Zakopane to miejsce tętniące życiem. Posłuchasz tu wyszukanej muzyki, przy której można tańczyć do białego rana. Podobnie jest w Klubie Vavavoom. Klub ADHD w Nowym Targu organizuje imprezy cykliczne oraz występy DJ. Restauracja Watra to nie tylko dobry browar i smaczne jedzenie, ale także dancingi i występy zespołów.
Najlepsze imprezy w Zakopanem
Najlepsze imprezy w Zakopanem odbywają się nie tylko w sezonie letnim. Numerem jeden bez wątpienia jest sylwester. Od lat to wydarzenie organizowane jest przez TVP i cieszy się olbrzymią popularnością. Na przełomie kwietnia i maja zjeżdżają się muzycy z całego świata z okazji Wiosny Jazzowej. Poza skokami narciarskimi na które przyjeżdżają tłumy, obchodzony jest tu Dzień Narciarza. W sierpniu ma miejsce niesamowita impreza, mianowicie Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich, natomiast we wrześniu wszyscy miłośnicy gór przybywają na Spotkania z Filmem Górskim.
Kina w Zakopanem. Wybierz się na seans do miejsca z duszą
Dla osób przyzwyczajonych do wielkich multipleksów, kina w Zakopanem mogą być dużym zaskoczeniem. Są to klimatyczne sale filmowe, w których obejrzysz nie tylko światowe hity, ale też filmy górskie i poznasz klasykę. Kino Giewont utrzymane zostało w stylistyce epoki początków kina w Europie. Niech Cię nie zmyli wystrój retro. Projektor wyświetla firmy 4K, czyli w rozdzielczości wyższej od full HD. Kino Sokół ma ekran o powierzchni 78 m2, dźwięk cyfrowy surround oraz możliwość wyświetlania filmów w technologii 3D. Jeśli jesteś miłośnikiem kina studyjnego, koniecznie wybierz się do Kina Miejsce. Poza tym, że obejrzysz tu ciekawy film, spotkasz również ciekawych ludzi.
Najważniejsze imprezy i wydarzenia w Bukowinie Tatrzańskiej
Do najważniejszych wydarzeń w Bukowinie Tatrzańskiej należy Festiwal Folkloru Polskiego „Sabałowe Bajania” podczas których kultywowana jest kultura regionu. W trakcie tej imprezy zobaczysz prawdziwy folklor i spróbujesz regionalnych potraw. W lutym w Domu Ludowym odbywa się Karnawał Góralski, można wówczas posłuchać polskich grup kolędniczych i wziąć udział w wielu innych atrakcjach.
Imprezy w Białce Tatrzańskiej których nie możesz przegapić
Odbywające się imprezy w Białce Tatrzańskiej rozsławiły te niedużą miejscowość na całą Polskę. Kultura na Bani to festiwal, podczas którego scena zapełnia się gwiazdami muzyki rozrywkowej i góralskiej, wyświetlane są filmy oraz zorganizowane liczne atrakcje dla dzieci. Kolejne wydarzenie – Festyn Białczański może poszczycić się wieloletnią tradycją. Poza koncertami można spróbować swych sił w Harnasiowych Próbach lub Wyborach Cepra i Ceperki Roku. Dużo śmiechu i zabawy jest podczas Mobilnej Ścigacki. Na czym polega to wydarzenie? Pobaw się w śmiałego konstruktora i stwórz pojazd, na którym odważysz się zjechać ze stoku.
Ciekawe imprezy w Kościelisku
Ciekawe imprezy w Kościelisku nawiązują do tradycji i kultury regionu. Karnawałowa tematyczna zabawa kostiumowa, która organizowana jest przez Koło Gospodyń Wiejskich na stałe wpisała się w kalendarz. Maj to przede wszystkim Przednówek w Polanach, który jest przeglądem śpiewu pasterskiego. Symboliczne zakończenie wypasu owiec w Tatrach, czyli Polaniarski Osod odbywa się we wrześniu. Rozpoczyna się tradycyjnym redykiem owiec a później mają miejsce ciekawe występy i inne atrakcje. Na naszej stronie internetowej znajdziesz kalendarium, które aktualizujemy na bieżąco, dokładając wszelkich starań, aby znalazły się tu informacje o wszystkich imprezach na Podhalu. Zostały tak pogrupowane abyś w łatwy i prosty sposób znalazł to, co Ciebie interesuje. Chcesz się napić dobrego piwa w małym pubie? Proszę bardzo. Dowiedzieć się, kiedy odbywają się najlepsze i największe festyny? Nic trudnego. Sprawdź co, gdzie i kiedy.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
{div_buy_onl_}