szukaj
POLECAMY
Wybierz miejscowość w której chcesz zobaczyć atrakcje
Co warto wiedzieć!

Ścieżki i trasy rowerowe w górach - Tatry

Z roku na rok powstaje coraz więcej bardzo ciekawych tras dla rowerzystów pod Tatrami. Spora część z nich to trasy rowerowe w górach, gdzie można poruszać się specjalnie wyznaczonymi szlakami. Taka forma rekreacji pozwala na zwiedzenie najpiękniejszych miejsc w Tatrach i poprawę kondycji fizycznej. Na Podhalu istnieje możliwość wypożyczenia rowerów przy wejściu do najbardziej popularnych dolin, w tatrzańskich miejscowościach. Hotele, pensjonaty i ośrodki wypoczynkowe posiadają własne wypożyczalnie rowerów. Z takiej opcji korzystają całe rodziny. Istnieje możliwość wypożyczenia roweru z atestowanym fotelikiem dla dziecka.
Trasy rowerowe w Tatrach na Podhalu różnorodność tras, które można pokonać nie tylko pieszo, ale także na rowerze jest ogromna. W Tatrach jazda na rowerze jest coraz bardziej powszechną formą aktywnego wypoczynku, na uprawianie którego decydują się całe rodziny. Trasy rowerowe w górach są przygotowane w taki sposób, aby można je było pokonać o różnych porach roku. Istnieje także możliwość wybrania określonego stopnia trudności trasy. Dzięki temu nie trzeba mieć naprawdę dobrej kondycji fizycznej, aby móc podziwiać piękne widoki i Tatr podczas przejażdżki na rowerze. Wypożyczalnie i serwisy rowerów są czynne przez cały rok. Istnieje możliwość dowiezienia ich we wskazane miejsce i odebrania w ustalonym terminie.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry