szukaj
Kotelnica Summer Festival - festiwal - regionalne - Białka Tatrzańska

Kotelnica Summer Festival

festiwal
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

02.08.2024 - 05.08.2024
17:45 - 3:00
Organizator:
Ośrodek narciarski Kotelnica Białczańska
Inne imprezy organizatora ({imp_count})
{imp_text_}
{imp_text_more_}
JEDYNY W POLSCE FESTIWAL ŁĄCZĄCY SPORT, MUZYKĘ I DUCHA PODHALA. TO MIEJSCE, W KTÓRYM CZEKAJĄ CIĘ SPORTOWE WYZWANIA I PRZYGODA, KONCERTY I ŚWIETNA ZABAWA ORAZ WIELE INNYCH ATRAKCJI OPRAWIONYCH GÓRALSKIM KLIMATEM I CHARYZMĄ.
Zapraszamy na Kotelnica Summer Festival w Białce Tatrzańskiej, festiwal pełen góralskiego klimatu i niesamowitych atrakcji! Od 2 do 4 sierpnia 2024 będziemy się bawić po góralsku, z muzyką, tańcem, sportem i tradycjami. Kotelnica Summer Festival to kontynuacja naszego corocznego wydarzenia, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez letnich na Podhalu - Festynu Białczańskiego.
Co na Ciebie czeka i czego nie możesz przegapić?
XXVII edycja Festynu Białczańskiego jak co roku zagości pod stokami Kotelnicy.
Na scenie zagrają największe gwiazdy, takie jak Nocny Kochanek, Dikanda, Kasia Kowalska, Fiśbanda... Łącznie 11 koncertów.
Ale to nie koniec!
Możecie przeżyć przygodę, poznać szalone dziki, utaplać się w błocie. A to wszystko za sprawą Hunt Run - Najdzikszy Bieg Sezonu. Wejdź na stronę i zobacz jak Dziki buchtowały na poprzedniej edycji.
Do tego Wybory Harnasia, Cepra i Ceperki Roku dodadzą konkursowej rywalizacji i humorucopyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Kotelnica Summer Festival
Białka Tatrzańska,
{div_buy_onl_}