szukaj
XX Paradny Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych - zlot - pozostałe - Zakopane

XX Paradny Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych

zlot
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

27.04.2020 - 02.05.2020
Mapa
TKM Tatrzański Klub Motoryzacyjny
Zakopane, Chyców Potok 10

{tickets_}
Organizator:
TKM Tatrzański Klub Motoryzacyjny
Inne imprezy organizatora ({imp_count})
{imp_text_}
{imp_text_more_}
XX Paradny Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych, Zakopane


Jak było do przewidzenia nadszedł wreszcie taki dzień gdy koniecznością stało się zorganizowanie jubileuszowego XX Tatrzańskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych. Tak, tak, to już dwadzieścia lat, jak w Zakopanem spotykają się miłośnicy starej motoryzacji by zaprezentować swoje perełki i podyskutować na miłe tematy. Bazą Zlotu jak to już bywało w poprzednich latach jest Zajazd Białczański w Białce Tatrzańskiej.
Ponieważ to jubileusz, zaplanowane zostało moc atrakcji, prócz cyklicznych corocznych imprez takich jak parada jazzowa ulicami miasta Zakopane, msza święta w intencji zlotowiczów, cały Zlot podporządkowany jest jednej idei, pokazów zabytkowych old- i young timerów. Dlatego też pokazy samochodów odbędą się w: Zakopanem, Nowym Targu, Rabce, Nowym Sączu, Starym Sączu, Krościenku oraz na Słowacji m.in. w Namestowie. I nie jest to jeszcze cała zamknięta lista. W tym roku nie będzie żadnych zawodów sportowych. Dlatego też XX Zlot organizowany jest pod hasłem „PARADNY” Dokładny program już niedługo.
Koszt udziału w tegorocznym zlocie to:
2200 zł – od załogi - niezrzeszonej w TKM /2 osoby/
2000 zł – od załogi - członkowie TKM /2 osoby/
1250 zł – od osoby towarzyszącej dzieci - do ustalenia z organizatorem
Cena zawiera noclegi z pełnym wyżywieniem, bankiet, wszelkie opłaty za bilety wstępu, parkingi, nagrody, pamiątki i gadżety zlotowe, numery startowe, koszulki.
Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie zgłoszenia do 10.03.2020 r. na e-mail stareauta@z-ne.pl. Zgłoszenie można również wypełnić w wersji online: https://forms.gle/3rHNc4o5nuRQkvK27
Zaliczkę prosimy przesłać na konto PKO BP S.A. o/Zakopane numer konta 47 1020 3466 0000 9702 0025 8053 w wysokości 500 zł od osoby (nie dotyczy członków TKM).
Zapraszamy serdecznie wszystkich do wzięcia udziału w tegorocznym zlocie (możliwość skorzystania z niepełnego) gwarantujemy wspaniałą zabawę miło spędzone chwile i oczywiście przepiękną, już zamówioną, pogodę.

Z weterańskim pozdrowieniem,
Krzysztof Stokłosa tel.
602 357 646.copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
XX Paradny Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych
Zakopane, Chyców Potok 10
{div_buy_onl_}