szukaj
VII Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim  - zawody - sportowe - Zakopane

VII Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim

zawody
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

11.01.2020
Harenda

25.01.2020
Harenda

08.02.2020
Kasprowy Wierch

22.02.2020
Polana Szymoszkowa
Mapa

Zakopane, .

Organizator:
Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim
Inne imprezy organizatora ({imp_count})
{imp_text_}
{imp_text_more_}
VII Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim, Zakopane


11 stycznia 2020 r. rozpoczniemy VII Puchar Zakopanego Amatorów w Narciarstwie Alpejskim. Jest to cykliczna impreza dla miłośników narciarstwa, którzy przyjeżdżają do Zakopanego z całej Polski, aby wziąć udział w tej niezwykłej imprezie.

Puchar Zakopanego składa się z czterech edycji, rozgrywanych co dwa tygodnie, z czego tradycyjnie pierwsze dwie odbywają się na terenie Ośrodka Narciarsko-Rekreacyjnego Harenda Zakopane (slalom równoległy, slalom SL), kolejna na ukochanym przez wszystkich narciarzy Kasprowym Wierchu (slalom gigant SG), a finałowa na terenie Stacji Narciarskiej Polana Szymoszkowa (slalom Gigant SG). Każda edycja Pucharu Zakopanego jest nie tylko świetną okazją do spotkań i rywalizacji w gronie przyjaciół, ale też do wygrania atrakcyjnych nagród ufundowanych przez sponsorów.

W roku 2020 zawodom dorosłych towarzyszyć będzie również II Puchar Zakopanego Dzieci, w ramach którego wystartują także podopieczni Fundacji Handicap Zakopane.

Zawody te są prawdziwym prestiżowym wydarzeniem z bogatą historią sportową. Profesjonalne przygotowanie imprezy na najwyższym sportowym poziomie z roku na rok przyciąga coraz większą ilość startujących zawodników. Celem zawodów jest popularyzacja i upowszechnianie aktywnego wypoczynku na nartach, integracja środowiska narciarskiego, podnoszenie poziomu narciarstwa zjazdowego oraz promowanie Zakopanego jako narciarskiego centrum regionu. Zawody te są świetnym pretekstem do spotkania z narciarską bracią, aktywnego spędzenia wolnego czasu, odpoczynku i wygrania atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów zawodów.

Zapraszamy.
copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
VII Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim
Zakopane, .
{div_buy_onl_}