szukaj
Prosimy sprawdzić oferty w innych miejscowościach: [kliknij tutaj]
POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Przedszkola narciarskie Białka Tatrzańska

Przedszkola narciarskie w Białce Tatrzańskiej

Planujesz spędzić zimowy urlop na Podhalu i szukasz przedszkola narciarskiego w Białce Tatrzańskiej? To jest bardzo dobry pomysł, aby dziecko zapisać na kurs, który pomoże mu oswoić się z nartami lub deską snowboardową. Będzie mu raźniej kiedy zobaczy, że rówieśnikom również nie wszystko wychodzi tak dobrze, jakby chcieli. Aby dziecko polubiło jazdę na nartach, nauka powinna odbywać się bezstresowo. Forma zabawy jest najlepsza. Dziecko nie będzie czuło presji, spożytkuje dużo energii i pozna nowych przyjaciół. Stoki narciarskie w Białce Tatrzańskiej są bardzo dobrze przygotowane i lubiane przez narciarzy. Jest to dobre miejsce, aby pokazać dziecku, że zima jest bardzo fajna a aktywność na świeżym powietrzu to nie tylko jazda na sankach.

Nauka jazdy na nartach dla dzieci w Białce Tatrzańskiej

Nauka jazdy na nartach dla dzieci w Białce Tatrzańskiej prowadzona jest najskuteczniejszą metodą – poprzez zabawę. Przedszkole narciarskie NAFERIE.PL stworzone zostało z myślą o dzieciach. Profesjonalna kadra instruktorska, która posiada wieloletnie doświadczenie, nie pozwoli ani na moment nudy. Jest to licencjonowana szkoła SITN – PZN, która prowadzi zajęcia w małych grupach ze zróżnicowanym poziomem umiejętności. Tutaj każdy młody narciarz znajdzie miejsce dla siebie. Priorytetem jest nie tylko wysoki poziom nauczania, ale również dobra zabawa. Instruktorom pomaga animatorka. Dzięki niej każde zajęcia rozpoczynają się taneczną rozgrzewką. W chwilach zwątpienia lub zmęczenia animatorka zachęca dzieci do dalszej jazdy oraz dba o nie podczas przerw na złapanie oddechu. Przedszkole narciarskie dedykowane jest dla dzieci w wieku 4-6 lat. Dla starszych pociech w ofercie znajdziesz inne kursy.

Jak zarezerwować termin przedszkola narciarskiego?

Cały pobyt na Podhalu możesz z dzieckiem spędzić na jednym stoku wystarczy, że zarezerwujesz termin w przedszkolu narciarskim. Podczas gdy Twoje dziecko będzie zdobywać doświadczenie, Ty możesz szusować na trasach stacji narciarskiej Bania w Białce Tatrzańskiej. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszyscy będą zadowoleni a wolne chwile od jazdy będziecie mogli spędzić w którejś z okolicznych karczm.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry