szukaj
Kulturalny Plac Niepodległości - kultura - centrum kultury - Zakopane

Kulturalny Plac Niepodległości

centrum kultury

Trasa
Zapisz
ZADZWOŃ
WWW

Mapa
Zakopane
Plac niepodległości

Godziny otwarcia
{main_atraction_hours_sezon_}
Facebook
E-mail

Kulturalny Plac Niepodległości w Zakopanem

Zapraszamy na Kulturalny Plac Niepodległości, który Zakopane tworzy wspólnie z młodymi artystami. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy w naszym mieście nową przestrzeń, w której zapraszamy do stref: kultury, informacji, sportu, rozrywki i relaksu.

Do współpracy zaprosiliśmy już Fundację Otwartą jako partnera wiodącego, która wykazała się wielką otwartością, jak sama jej nazwa wskazuje i ogromną inicjatywą oraz Młodzieżową Radę Miasta Zakopane, która dzięki przeprowadzonym wśród młodzieży ankietom utwierdziła nas w przekonaniu, że takie miejsce jest w naszym mieście bardzo potrzebne.

Wychodząc więc naprzeciw Waszym oczekiwaniom Burmistrz Miasta Zakopane, za pośrednictwem Zakopiańskiego Centrum Kultury, postanowił na ten cel przeznaczyć i częściowo zaaranżować to miejsce właśnie dla Was, oddając Wam wolne pole, abyście sami mogli zadecydować jak chcecie je wykorzystać, jak zaaranżować, co zaprezentować, zobaczyć lub czego się nauczyć.
Galeria zdjęć (1)
Kulturalny Plac Niepodległości - kultura - centrum kultury - Zakopane


POLECAMY
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Kulturalny Plac Niepodległości
Zakopane, Plac niepodległości