szukaj
Prosimy sprawdzić oferty w innych miejscowościach: [kliknij tutaj]
POLECAMY
Wybierz miejscowość w której chcesz zobaczyć ofertę kulinarną
Co warto wiedzieć!

Obiady domowe w górach - Tatry

W tym miejscu znajdą Państwo wszystkie bary i restauracje, które oferują najprawdziwsze obiady domowe w górach. W Tatrach nie brakuje ani barów mlecznych, ani restauracji, które stawiają na zawsze świeże i zawsze smaczne jedzenie jak u mamy. Gwarancję świeżości dają przede wszystkim niezbyt długie menu – najczęściej z góry ustalone na cały tydzień. Dzięki temu każdego dnia w barze lub restauracji można zjeść co innego. Zawsze jednak jest to tradycyjny polski zestaw – zupa, drugie danie i deser, a do wszystkiego prawdziwy domowy kompot! Warto sprawdzić, gdzie pod Tatrami można naprawdę smacznie i tanio zjeść!

Obiady domowe w Tatrach kuchnia oparta na domowym jedzeniu, które przygotowane jest przez doświadczonych kucharzy, zgodnie z tradycją i sprawdzonymi recepturami. Obiady domowe w górach można zjeść w wielu miejscach. Zazwyczaj bary i restauracje serwują tylko dwa rodzaje zup, dwa lub trzy zestawy obiadowe. Do każdego z nich można zamówić domowej roboty sok lub kompot. Desery robione są na bazie tego co, w Tatrach najlepsze, czyli mleku, jajach i sezonowych owocach. Produkty do restauracji kupowane są na okolicznych targach a często pochodzą także w własnych ogrodów sąsiadujących z budynkami, których serwuje się domowe obiady.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry