szukaj
Gwarno restauracja browar - restauracje - restauracja - Zakopane

Gwarno restauracja browar

restauracja

Trasa
Zapisz
ZADZWOŃ
WWW

Mapa
Zakopane
Na Gubałówkę 7

Godziny otwarcia
{main_atraction_hours_sezon_}
Facebook
E-mail

Gwarno restauracja browar Zakopane

Wesoło, po tatrzańsku i do syta Jednym słowem: GWARNO
Odkryj restaurację, browar i nową atrakcję na turystycznej mapie Zakopanego.

W kultowej lokalizacji, u stóp Gubałówki, na skrzyżowaniu tatrzańskich szlaków i góralskich smaków, czeka na Ciebie wyjątkowe miejsce, które zaspokoi Twój apetyt na góry.

Spędź wspaniały czas w gwarnej atmosferze przepełnionej duchem Tatr. Skosztuj specjałów regionalnej kuchni, opartych o przepisy ludzi gór.

Odkryj tradycyjne, tatrzańskie potrawy w nowoczesnym wydaniu ze słodem w tle.

Z pochodzenia góral i nieszablonowy artysta. Szef kuchni, Sebastian Krauzowicz, czuwa nad tym, aby  serwowane przez nas potrawy były jak najwyższej jakości. Sebastian zadba o Wasze podniebienia i zaspokoi wysublimowane gusta każdego smakosza.

Sekretem naszych dań jest doskonałe połączenie smakowe z piwami własnej produkcji – z browaru znajdującego się w restauracji.

Browar GWARNO
Nasz Browar to połączenie tradycji, kunsztu piwowarskiego z nowoczesną technologią w odpowiednich proporcjach, tak aby piwo, które serwujemy było trunkiem powstałym z pasji, odznaczającym się najwyższą jakością.

Delektuj się niepasteryzowanym i niefiltrowanym browarem warzonym pod okiem specjalistów piwnego rzemiosła.

Nasze piwa produkowane są wyłącznie z naturalnych składników.

Z selekcjonowanych  ziaren słodu do pełnego kufla piwa. W menu znajdziecie trzy stałe pozycje trunku oraz jedną sezonową, zmieniającą się w zależności od dostępnych w danej porze roku  składników.

Co ważne, do produkcji piwa używamy wody w najwyższym stopniu z górskiego potoku, a cały proces warzenia przebiega  pod czujnym okiem profesjonalnej piwowarki Małgorzaty oraz piwowara Jacka.

O wyjątkowości naszego lokalu świadczy nie tylko kultowe położenie, u stóp Gubałówki, a przede wszystkim  urządzenie tzw. hop gun, które jest unikatowe w browarach restauracyjnych w skali kraju.

Jesteśmy jedynym z nielicznych browarów w Polsce posiadającym hop gun, czyli mini tank, który służy do chmielenia na zimno piw typu np. APA czy IPA.

Zapraszamy
Galeria zdjęć (1)
Gwarno restauracja browar - restauracje - restauracja - Zakopane


POLECAMY
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Gwarno restauracja browar
Zakopane, Na Gubałówkę 7