szukaj
Sushi Zakopane
sushi Zakopane
sushi  |  Zakopane
Omakase Sushi Zakopane to najwyżej położony sushi-bar w Polsce, to miejsce w którym japońska tradycja kulinarna styka się z magią Podhala. Sushi powstaje z najwyższej jakości ...


POLECAMY
Co warto wiedzieć!

Sushi Zakopane

Jednym z powodów, dla których warto jest odwiedzić Zakopane jest kuchnia japońska. Dzięki zróżnicowanej ofercie gastronomicznej Zakopane coraz chętniej odwiedzają turyści nawet z najdalszych stron świata. Proponujemyj wybrać się w Tatry, wyruszyć szlakiem regionalnych zabytków, ale także zjeść naprawdę dobre sushi w Zakopanem. W restauracjach serwujących kuchnię japońską można zamówić ulubiony rodzaj sushi albo poznać wiele ciekawych i zupełnie nowych smaków. Oferta kuchni orientalnej jest na tyle interesująca, że warto wybrać się nie tylko na sushi w Zakopanem albo również spróbować innych japońskich specjałów robionych z wyłącznie ze świeżych i sprawdzonych produktów.
-

Restauracje orientalne Zakopane

Podhale słynie z bardzo dużego zróżnicowania oferty gastronomicznej. Miłośnicy orientalnych smaków mają do wyboru kilka restauracji chińskich, tajskich czy wietnamskich w Zakopanem i innych większych miejscowości pod Tatrami. Klienci mają możliwość zjedzenia zamówionych dań na miejscu lub wzięcia ich ze sobą do pokoju. Ponadto restauracje chińskie w Zakopanem, we własnym zakresie zapewniają dowóz jedzenia do klienta. Przyjeżdżając w Tatry można spróbować nie tylko tradycyjnego sushi, ale wybrać też dania z niezwykle bogatej karty. Do wyboru są dania z wołowiną, wieprzowiną, drobiem, rybami, ale też niezwykle aromatyczna i smaczna kuchnia wegetariańska. Wszystko to czeka na tych, którzy wybierają się w góry.
Restauracje orientalne Zakopane to doskonała okazja do spróbowania dań restauracji chińskich w Zakopanem. Smaki orientu, atrakcje w postaci ciasteczek z życzeniami oraz wystroju typowego dla takich lokali, przybliżają kulturę Wschodu. To również świetna odmiana od powszechnej kuchni polskiej i regionalnej, z której Podhale słynie. Dania oparte na prawdziwych, orientalnych składnikach, którym smaku dodaje odpowiedni sposób przyrządzenia i oczywiście specjalnie sprowadzane przyprawy. Kuchnia chińska, tajska czy wietnamska działa w kilkunastu miejscach na Podhalu, w centrach miast, ale też w hotelach. Świetna alternatywa dla tradycyjnych posiłków o każdej porze roku. Smaczne jedzenie, bardzo dobre ceny, duże porcje.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry