szukaj
Imprezy i wydarzenia w kategorii
koncerty Białka Tatrzańska
aktualnie brak imprez i wydarzeń.
Zobacz inne imprezy i wydarzenia:
Polecane
impreza klubowa
21:30 | 2024-06-14
Le Scandale Zakopane - Zakopane
impreza klubowa
21:30 | 2024-06-15
Le Scandale Zakopane - Zakopane
Impreza sportowa
10:00 | 2024-06-14
- Zakopane
wystawa
14:00 | 2024-06-14
Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Zakopane
Nowe
dyskoteka
21:00 | 15.06.2024
Casanova Club - Ciche
dyskoteka
21:30 | 15.06.2024
Klub Vavavoom - Zakopane
dyskoteka
21:00 | 14.06.2024
Klub ADHD - Nowy Targ
dyskoteka
21:00 | 15.06.2024
Klub ADHD - Nowy Targ
Co warto wiedzieć!
Koncerty Białka Tatrzańska

Koncerty w Białce Tatrzańskiej

Jeśli Twoje plany urlopowe związane są z Podhalem i Tatrami, możesz w kalendarz wpisać wspaniałe koncerty w Białce Tatrzańskiej. Miejscowość ta zasłynęła nie tylko w ze względu na doskonale przygotowane stoki narciarskie, ale też dzięki koncertom. Imprezy te zostały tak zaplanowane, aby każdy członek rodziny był zadowolony. Na scenie występują gwiazdy muzyki dziecięcej oraz zespoły grające znane z rozgłośni radiowych piosenki. Przyjedź i przekonaj się sam, jak można dobrze bawić się latem w Białce.

Kultura na Bani, czyli najlepsze koncerty w Białce Tatrzańskiej

Od prawie 10 lat kompleks Bania organizuje koncerty w Białce Tatrzańskiej. Podczas wakacyjnych miesięcy na scenie muzycznej występują grupy folkowe, coverowe oraz najlepsze polskie zespoły, których piosenki z przyjemnością podśpiewujemy. Harmonogram tej imprezy jest imponujący, prawie każdego dnia dzieje się coś ciekawego. W roku 2019 wystąpiły m.in. takie zespoły jak Big Cyc, Tutlia, Gooral i Future Folk. Podczas całego wydarzenia, raz w tygodniu, wyświetlane jest Kino Letnie na Stoku, organizowana jest Biesiada Góralska w Restauracji Góralskiej a każda niedziela przeznaczona jest dla najmłodszych gości. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, więc jeśli jest na to ochota i czas, można być na każdym koncercie.

Festyn Białczański, impreza z tradycjami

Festyn Białczański> to już kultowa impreza, organizowana nieprzerwanie od 1996 roku. Początkowo odbywał się nad brzegiem rzeki Białki, by w 2006 roku ostatecznie przenieść się do stóp Kotelnicy Białczańskiej. Festyn ten sprawia, że jeden sierpniowy weekend wypełniony jest wieloma atrakcjami. Na scenie występują artyści wielkich przebojów oraz zespoły grające muzykę góralską. Podczas ostatniej edycji można było posłuchać m.in. Grubsona, Poparzonych Kawą Trzy a nawet legendę polskiego rocka – zespół Perfect. Jest też miejsce na odrobinę rywalizacji i śmiechu. Poza koncertami są Wybory Harnasia Roku, Wybory Cepra i Ceperki, Harnasiowe Próby i Rodzinna Familiada – to tylko niektóre z wydarzeń, w których można wziąć udział. Organizatorzy koncertów w Białce Tatrzańskiej dbają o różnorodność i zapewniają ciekawe atrakcje dla dzieci. Nawet jeśli masz zaplanowany nocleg w innej miejscowości na Podhalu, przyjedź i baw się z nami do białego rana.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
{div_buy_onl_}