szukaj
 
wybierz datę od
wybierz datę do

1
wybierz datę od
Zobacz nowo dodane imprezy i wydarzenia na Podhalu
{title_filtr}x
kluby
impreza klubowa
21:30 | 27.07.2024
Le Scandale Zakopane - Zakopane

impreza klubowa
21:30 | 26.07.2024
Le Scandale Zakopane - Zakopane

dyskoteka
21:00 | 25.07.2024
Klub Vavavoom - Zakopane

dyskoteka
25.07.2024
Klub Vavavoom - Zakopane

koncerty
koncert
19:00 | 26.07.2024
Kawiarnia Kmicic - Zakopane

koncert
26.07.2024
Terma Bania - Białka Tatrzańska

koncert folkowy
19:00 | 25.07.2024
Browar Watra - Zakopane

regionalne
festiwal
17:45 | 02.08.2024
Ośrodek narciarski Kotelnica Białczańska - Białka Tatrzańska


POLECAMY
Wybierz miejscowość w której chcesz zobaczyć imprezy
Co warto wiedzieć!
Imprezy Podhale

Imprezy Nowe na Podhalu

Trafiłeś do działu na naszej stronie internetowej, w którym znajdziesz imprezy Nowe na Podhalu. Jest tutaj wszystko co dzisiaj znaleźliśmy, zweryfikowaliśmy i dodaliśmy do naszej bazy. Nie ograniczmy się w żadnej dziedzinie. Dodajemy różnorodne wystawy i wernisaże, spektakle oraz seanse filmowe. Sprawdzisz, kiedy mają miejsce festiwale regionalne oraz kameralne, które odbywają się w klubach i kawiarniach. Jest to przydatna kategoria zwłaszcza dla osób, które na bieżąco śledzą nasze kalendarium i chcą sprawdzić w szybki sposób, co nowego się pojawiło.

Imprezy Nowe w Zakopanem

W mieście pod Tatrami dużo się dzieje. Imprezy Nowe w Zakopanemto dział, w którym zobaczysz, co nowego dodaliśmy do kalendarium. Poza cyklicznymi imprezami klubowymi znajdziesz tu aktualnie wyświetlane filmy w zakopiańskich kinach oraz spektakle teatralne. Codziennie sprawdzamy co ciekawego dzieje się, co warto zobaczyć i czego nie można przegapić. Nie musisz już przeglądać wielu stron. Dla Ciebie zebraliśmy wszystkie wydarzenia w jednym miejscu.

Imprezy Nowe w Białce Tatrzańskiej

Jesteś na urlopie lub na nartach i szukasz pomysłu na wieczór? Imprezy Nowe w Białce Tatrzańskiej podpowiedzą Ci, jak możesz spędzić czas. Lokalne termy organizują różnorodne imprezy np. z okazji Andrzejek lub nocy sylwestrowej. Opisane tu wydarzenia sportowe przyciągają miłośników aktywności fizycznej oraz kibiców. Można tu podziwiać popisy narciarzy i snowboardzistów oraz krzykiem wspomagać biegaczy. Sprawdź, co nowego pojawiło się dzisiaj w kalendarium.

Imprezy Nowe w Bukowinie Tatrzańskiej

Podczas sezonu turystycznego nie tylko Zakopane tętni życiem. W kategorii Imprezy Nowe w Bukowinie Tatrzańskiej zobaczysz, co ciekawego dzieje się w tej urokliwej miejscowości. Schronisko Głodówka potrafi zaskoczyć wyszukanymi koncertami, a Bukowiańskie Centrum Kultury- Dom Ludowy pokaże Ci folklor w najlepszym wydaniu.

Imprezy Nowe w Kościelisku

Zakładka Imprezy Nowe w Kościelisku sprawi, że nie zapomnisz pójść na koncert lub wernisaż, który Ci się spodobał. Wydarzenie, które przypadło Ci do gustu możesz zapisać i później, klikając na serduszko na górze strony sprawdzić, gdzie i kiedy odbywa się impreza. W Kościelisku organizowane są zajęcia dla dzieci, które przez zabawę rozwijają. Nie przegapisz również „Majowego Grania” ani „Parady Gazdowskiej”.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
{div_buy_onl_}