Sylwester w stylu Hollywood - Baseny & Sauny - pozostałe - Chochołów

Sylwester w stylu Hollywood

Baseny & Sauny
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

31.12.2019
20:00
Mapa
Chochołowskie Termy
Chochołów, Chochołów 400

79 zł - 359 zł
Inne imprezy organizatora (2)
Podhalańskie Wieczory
Baseny & Sauny
17:00 - 22:00  |  21.10.2019


Noc Saunowa Dziady
Baseny & Sauny
21:00  |  25.10.2019


{imp_text_more_}
Sylwester w stylu Hollywood, Chochołowskie Termy, Chochołów


Zastanawiasz się gdzie w tym roku spędzisz Sylwestra? Odpowiedzi są aż trzy!

Poczuj się jak gwiazda na czerwonym dywanie. Baw się jak Celebryci na wystawnym przyjęciu prosto z Hollywood i wznieś toast szampanem za pomyślny 2020 rok ! Będą Wam towarzyszyć tysiące pozytywnych emocji skąpanych w barwach hollywoodzkich fleszy. Poczuj się wyjątkowo idąc Aleją Gwiazd, zrób sobie zdjęcie na ściance i baw się do białego rana przy wirujących kawałkach podczas najlepszej imprezy sylwestrowej na Podhalu!

Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!
Gorący Hollywood na Saunarium, Gala Hollywood w Restauracji Chochołowskiej, a może Termalny Hollywood na basenie ? Wybierz jedną z 3 propozycji i powitaj Nowy Rok w iście Hollywoodzkim Stylu w Chochołowskich Termach!

W rolach głównych:
Termalny Hollywood na basenie
Rozpoczynamy o godzinie 20:00 i bawimy się do 02:00. W programie między innymi występ cover bandu, , wręczenie Oskarów, pokaz burleski, a Nowy Rok powitamy ze spektakularnym laser show ! Niezapomnianych wrażeń muzycznych dostarczy niezastąpione Vivoomuisic Na najmłodszych czekać będą animatorzy oraz dużo atrakcji i dobrej zabawy!

Gorący Hollywood na Saunarium
Zaczynamy o godzinie 21:00 i bawimy się do 02:00. W programie m.in. gwiazdorskie seanse przygotowane przez naszych Saunamistrzów, wręczenie Oskarów, wykwintne menu, filmowe koktajle oraz spektakularny pokaz laserów o północy. Przygotowaliśmy również dla Was intrygującą grę, z Oskarem w roli głównej. `

Gala Hollywood w Restauracji Chochołowskiej
Otwieramy imprezę czerwonym dywanem i kolorowymi drinkami o godzinie 21:00 i bawimy się do 03:00 W programie między innymi: wręczenie Oskarów, muzyka filmowa, muzyka na żywo, karaoke, aleja gwiazd, małe kino, pokaz laserów, oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek.

Gwarantujemy dobrą zabawę i mnóstwo niespodzianek dla naszych Gości!!! Ta noc będzie wyjątkowa i niezapomniana!!! Tu poczujesz się jak prawdziwa gwiazda w Hollywood!

Do zobaczenia w Chochołowskich Termach!!!copyright © 2019 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
Sylwester w stylu Hollywood
Chochołów, Chochołów 400