szukaj
 
wybierz datę od
wybierz datę do

1
wybierz datę od
Zobacz polecane imprezy i wydarzenia na Podhalu
{title_filtr}x
sportowe
Impreza sportowa
10:00 | 14.07.2024
- Zakopane

kultura
wystawa
14:00 | 14.07.2024
Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Zakopane


POLECAMY
Wybierz miejscowość w której chcesz zobaczyć imprezy
Co warto wiedzieć!
Imprezy Podhale

Polecane wydarzenia na Podhalu

Znajdziesz tu polecane wydarzenia na Podhalu, których nie możesz przegapić. Na bieżąco wyszukujemy, sprawdzamy i uzupełniamy bazę najciekawszych imprez w Zakopanem i okolicach. Zebrane są tu imprezy ze świata kultury, koncerty, festiwale regionalne oraz klubowe występy lubianych DJ-ów. Jesteś właśnie na Podhalu i nie wiesz, jak zagospodarować wolny czas? Z nami to nic trudnego. Wydarzenia możesz sortować według dat i miast. Zebraliśmy tu wszystkie miejscowości m.in. Zakopane, Białkę Tatrzańską, Bukowinę Tatrzańską, Kościelisko, Szaflary i wiele innych.

Najlepsze imprezy w Zakopanem i okolicach

Nic Cię nie ominie, najlepsze imprezy w Zakopanem oraz okolicznych miejscowościach. Kluby w Zakopanem tętnią życiem. W Le Scandale i Klubie Vavavoom występują DJ, którzy potrafią rozkręcić każdą imprezę. Jest to doskonały pomysł na spędzenie szalonego wieczoru z przyjaciółmi. A może chcesz przetańczyć wieczór panieński lub kawalerski? Sprawdź, w których klubach będziesz bawić się najlepiej. Nowotarski Klub ADHD organizuje różnego rodzaju imprezy cykliczne, w których warto wziąć udział.

Polecane wystawy na Podhalu

Zakopane i okolice to region bogaty nie tylko w górskie szlaki ale też muzea. Wyszukaj polecane wystawy na Podhalu, które od lat zachwycają. Podhalańskie muzea i galerie mają bardzo szeroką ofertę. Co jakiś czas pojawia się informacja o nowej wystawie czasowej lub wernisażu. Podczas nich promowani są młodzi artyści, ale nie tylko. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystkie aktualne wystawy w muzeach i galeriach na całym Podhalu. Z nami nic Cię nie ominie.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
{div_buy_onl_}