szukaj
VII Bieg Hasiora - Impreza sportowa - sportowe - Zakopane

VII Bieg Hasiora

Impreza sportowa
Zapisz
Facebook
E-mail
Kalendarz

02.06.2024
9:00
Organizator:
Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego
Inne imprezy organizatora (2)
Konkurs Muzeum Tatrzańskiego: ODWIEDŹ WSZYSTKIE NASZE WYSTAWY I ODBIERZ UPOMINEK!
Konkurs Muzeum Tatrzańskiego: ODWIEDŹ WSZYSTKIE NASZE WYSTAWY I ODBIERZ UPOMINEK!
wystawa
14:00 - 21:00  |  14.06.2024


{imp_text_more_}
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszego sportowego wydarzenia, które odbędzie się w Zakopanem w niedzielę 2 czerwca 2024 roku.
Bieg Hasiora to wydarzenie sportowo-kulturalne zachęcające przede wszystkim do aktywności na świeżym powietrzu i upowszechniające zdrowy styl życia. Dodatkowo, biegacze mają możliwość zapoznania się z twórczością Władysława Hasiora i obcowania z jego sztuką.
Bieg, który Muzeum Tatrzańskie we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji organizuje już po raz siódmy, upamiętnia sportową naturę Władysława Hasiora. Inspiracją dla organizacji wydarzenia była lektura pamiętników artysty.
DYSTANS 3 km
START godzina 9:00
TRASA BIEGU:
START - ul. Przewodników Tatrzańskich i Karłowicza w okolicach skrzyżowania – bieg w dół Przewodników Tatrzańskich – skręt w prawo bieg prosto ul. Droga na Bystre – skręt w lewo w Bulwary Słowackiego – skręt w prawo ul. Władysława Broniewskiego – skręt w lewo w Bulwary Słowackiego – prosto w ul. Jagiellońską – skręt w lewo przed Galerię Władysława Hasiora, ul. Jagiellońska 18 b - METAcopyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
VII Bieg Hasiora
Zakopane, ul. Przewodników Tatrzańskich i Karłowicza w okolicach skrzyżowania
{div_buy_onl_}