szukaj
Prosimy sprawdzić oferty w innych miejscowościach: [kliknij tutaj]
POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Z Zakopanego na Słowacki spływ Dunajcem

Słowacki spływ Dunajcem z Zakopanego

Jeśli szukasz ciekawej przygody, zdecyduj się na słowacki spływ Dunajcem z Zakopanego. Jest to atrakcja dla całych rodzin. Podczas tej wycieczki gwarantowane masz piękne widoki i szum wody. Nie musisz martwić się o transport, ponieważ na terenie Zakopanego działają biura, które zajmują się organizacją i dowiozą na miejsce spływu. Na naszej stronie internetowej znajdziesz spis firm, nie zwlekaj i zarezerwuj termin już dziś.

Spływ przełomem Dunajcem po słowackiej stronie z transportem z Zakopanego

Spływ przełomem Dunajca po słowackiej stronie dostarczy niezapomnianych wrażeń. Trasa prowadzi wzdłuż granicy polsko-słowackiej. Odbywa się na tradycyjnych drewnianych tratwach, którymi sterują lokalni flisacy. Biuro Trio Travel czy Oto Tatry odbierają klientów z kilu miejsc w Zakopanem. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje też możliwość odbioru z miejsca zakwaterowania. Tego typu wycieczka zajmie cały dzień. W godzinach porannych jest wyjazd na miejsce spływu, czyli do miejscowości Majere na Słowacji. Tu zaczyna się około 2 godzinna przygoda. Poza atrakcjami na wodzie organizator przygotował więcej atrakcji. Po spływie będzie można zwiedzić Leśnice, później przejazd do miejscowości Gniazda (Hniezdne) i zwiedzanie Nestville Park. Po 2 godzinach przejazd do Niedzicy i 30 minut czasu wolnego, a później powrót do Zakopanego. Wycieczka ta zajmie około 9 godzin.

Wycieczka na słowacki spływ Dunajcem

Szukasz biura, które organizuje wycieczkę na słowacki spływ Dunajcem? Jedną z firm jest Trio Travel. W programie poza czasem na wodzie zaplanowane są dodatkowe atrakcje. W Niedzicy do wybory jest zwiedzanie:
W Dębnie natomiast można zwiedzić drewniany parafialny kościół św. Michała Archanioła, który został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Biura turystyczne z Zakopanego zapraszają na Góralski Spływ Dunajcem. Odbywa się on na specjalnie przystosowanych tratwach, które zostały zbudowane z pięciu czółen. Dodatkową atrakcją jest zwiedzanie fabryki whiskey na Słowacji, połączone z pokazem tradycyjnych ludowych rzemiosł i degustacja produktów Nestville.

Ceny obejmują przejazd klimatyzowanym autokarem lub busem, opiekę kierowcy-pilota, bilety na spływ, ewentualnie wstęp do Nestville Park z degustacją whiskey, ubezpieczenie indywidualne NNW + KL.

Zachęcamy do skorzystania z jednej z ofert, które znajdziesz na naszej stronie internetowej.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry