szukaj
Spacer w koronach drzew i Szczyrbskie Jezioro z biurem Oto Tatry - jednodniowe - wycieczka na ścieżkę w koronach drzew - Zakopane

Spacer w koronach drzew i Szczyrbskie Jezioro z biurem Oto Tatry

wycieczka na ścieżkę w koronach drzew

Trasa
Zapisz
WWW

Mapa
Zakopane
Spyrkówka 7a

Godziny otwarcia
{main_atraction_hours_sezon_}
Cennik
Szczegółowy cennik znajduje się na stronie Spacer w koronach drzew i Szczyrbskie Jezioro z biurem Oto Tatry
{cennik_text}Szczegółowy cennik znajduje się na stronie Spacer w koronach drzew i Szczyrbskie Jezioro z biurem Oto Tatry
Facebook
E-mail

Wycieczka na spacer w koronach drzew i nad Szczyrbskie Jezioro z Oto Tatry

Drewniana ścieżka, po której spacer pozwala nam podziwiać piękno otaczającej nas przyrody znajduje się na granicy Tatrzańskiego i Pienińskiego Parku Narodowego w miejscowości Zdziar w samym środku Doliny Bachledowej na Słowacji.
T
en malowniczy szlak oddalony jest od Zakopane zaledwie o 40 km, dlatego spędzając czas w Tatrach warto skorzystać z oferty wycieczek jednodniowych OtoTatry i odwiedzić miejsce z widokiem zapierającym dech w piersiach.

Długość szlaku to 1234 m., aby do niego dotrzeć możemy w bezpieczny i komfortowy sposób wyjechać nową koleją gondolową bądź dla miłośników pieszych wycieczek dostępna jest ścieżka, która jednak nie należy do najłatwiejszych. Różnorodna nawierzchnia, strome podejścia, a sama trasa ma około 1,5 km długości.


Najwyższy punkt ścieżki pozwala nam być aż 24 metry nad ziemią. Na końcu zaś naszej pieszej wędrówki dochodzimy do 32-metrowej wieży widokowej, z której możemy podziwiać szczyty Tatr Bielskich, panoramę Pienin oraz Zamagurze.


Dodatkową atrakcją na szczycie jest siatka o powierzchni 88 m2, na której możemy stać i patrzeć na różnicę jaka dzieli nas od ziemi, 32 metrowa przepaść wzbudza sporo emocji. Oczywiście nie każdy musi na nią wejść.

Dla lubiących adrenalinę dostępna jest również 67- metrowa zjeżdżalnia, z której mogą zjechać osoby o wzroście powyżej 120 m, tak zwane zakątki adrenaliny dostępne są dla każdego, kto w bezpiecznych warunkach pragnie poczuć dreszczyk emocji.
Galeria zdjęć (1)
Spacer w koronach drzew i Szczyrbskie Jezioro z biurem Oto Tatry - jednodniowe - wycieczka na ścieżkę w koronach drzew - Zakopane


POLECAMY
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Spacer w koronach drzew i Szczyrbskie Jezioro z biurem Oto Tatry
Zakopane, Spyrkówka 7a