szukaj
Prosimy sprawdzić oferty w innych miejscowościach: [kliknij tutaj]
POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Lodowiska Białka Tatrzańska

Lodowiska w Białce Tatrzańskiej

Nie ma ferii zimowych bez lodowiska w Białce Tatrzańskiej. Dobrze wiemy, że Białka przyciąga głównie doskonale przygotowanymi trasami narciarskimi. Zapewniamy, że miejscowość ta, ma dużo więcej do zaproponowania. Poza basenami termalnymi i wycieczkami na skuterach śnieżnych są jeszcze lodowiska. Które dziecko nie lubi jeździć na łyżwach? Może tylko takie, które nigdy nie próbowało i nie wie jaka to frajda. Zazwyczaj dzieci próbują zaczynają swoją przygodę na łyżwach mniej więcej w wieku 5 lat, choć zdarzają się też młodsze. Na lodowiskach są specjalne figurki, które pomagają w utrzymaniu równowagi i zachęcają do zabawy.

Lodowisko Białka dla rodzin z dziećmi

Nawet jeśli Twoja pociecha uwielbia jeździć na nartach, to wspólnie spędzone chwile na Lodowiskach Białka będą miłym urozmaiceniem. Blisko 2000 m² lodu na trzech lodowiskach: • duże zadaszone lodowisko, • małe zadaszone lodowisko tylko dla dzieci, • duże lodowisko wraz z torem lodowym „Pod Chmurką”. Lodowiska w Białce to nie tylko rewelacyjna zabawa dla całych rodzin, ale również nauka jazdy na łyżwach, dobre warunki dla maluchów, pingwinki do jazdy i disco lodowisko. Pingwinki, czyli chodziki do nauki jazdy są pomocą dla dzieci, które zaczynają naukę i mają problemy z utrzymaniem równowagi. Dzięki nim nauka jazdy jest przyjemniejsza i łatwiejsza. Dziecka nie trzeba cały czas trzymać za rękę, dzięki czemu będzie czuło się bardziej samodzielne. Dwa agregaty, które są odpowiedzialne za mrożenie lodu sprawiają, że lodowisko może wystartować już nawet w listopadzie i funkcjonować do późnej wiosny, niezależnie od pogody.

Cena lodowiska w Białce Tatrzańskiej

Jaka jest cena lodowiska w Białce Tatrzańskiej? Dorośli za bilet normalny zapłacą 20 zł, natomiast ulgowy dla dzieci kosztuje 10 zł. Dzieci do 10 roku życia w cenie biletu dostają kask. Dla starszych dzieci i dorosłych koszt wypożyczenia kasku to koszt 5 zł. Jeśli Twoje łyżwy potrzebują ostrzenia, to za taką usługę zapłacisz 20 zł, wypożyczenie pary łyżew kosztuje 10 zł. Pingwinek do nauki jazy kosztuje 10 zł.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry