szukaj
lodowiska Murzasichle
lodowisko  |  Murzasichle
Lodowisko przy stacji narciarskiej Murzasichle SKI

lodowisko  |  Murzasichle
Lodowisko Hajduk w Murzasichlu Lodowisko sztucznie mrożone, oświetlone, rolbowane - przygotowywane maszyną. W naszej wypożyczalni posiadamy 400 par łyżew. Piękny widok na ...


POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Lodowiska Murzasichle

Lodowiska w Murzasichlu

Jeśli w Zakopanem jest dla Ciebie za tłoczno, sprawdź ofertę lodowisk w Murzasichlu. Podhale jest bardzo popularne, zwłaszcza podczas ferii zimowych. Rodziny licznie przybywają do miejscowości pod Tatrami, aby choć przez chwilę nacieszyć się zimą. W dużych miastach często nie ma śniegu, a nawet jeśli jest, to nie na wszystkie zimowe aktywności są warunki. W Tatrach możesz z rodziną jeździć na nartach, chodzić na piesze wycieczki i pójść na łyżwy. Jest to super pomysł na spędzenie wspólnych chwil. W Murzasichlu są przytulne pensjonaty oraz karczmy i restauracje ze smacznym jedzeniem.

Lodowiska w Murzasichlu to zabawa dla całej rodziny?

Jeśli potrzebujesz odpoczynku od szusowania na nartach to skorzystanie z ofert lodowisk w Murzasichlu będzie dobrym pomysłem. Dorośli poczują się jak dzieci a dzieci będą się świetnie bawić. Nawet jeśli nigdy nie mieliście łyżew na nogach. Tym bardziej będzie śmiesznie. Lodowisko Hajduk w Murzasichlu czynne jest codziennie w godz. 09:00 – 21:00. Sztuczne oświetlenie pozwala na jazdę po zachodzie słońca. Jest wtedy bardzo klimatycznie. Jest sztucznie mrożone więc nawet jeśli warunki pogodowe są niesprzyjające, można skorzystać z lodowiska. Aby jazda była bezpieczna i przyjemna lodowisko jest rolbowane. Nie macie swoich łyżew? Nic nie szkodzi. W wypożyczalni czeka ponad 400 par łyżew w rozmiarach dla dzieci oraz dla dorosłych.

Odkryte lodowiska w Murzasichlu

Jazda na łyżwach na odkrytym lodowisku w Murzasichlu z widokiem na okoliczne, zaśnieżone szczyty, jest najlepsza. W mieście nie ma takich przyjemności. Dlatego będąc na Podhalu korzystaj z tych atrakcji. Lodowisko Murzasichle SKI zlokalizowane jest przy stoku narciarskim. Mieści się tu cały kompleks zimowy. Można pojeździć na nartach, snowboardzie, łyżwach, sankach i snowtubingu. Sezon zaczyna się od 23 grudnia więc może warto przemyśleć spędzenie świąt i ferii pod Tatrami? Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i nie trzeba być wyposażonym w cały zimowy sprzęt. W wypożyczalni dobierzesz łyżwy i pozostałe akcesoria zimowe.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry