szukaj
Trasa biegowa w Chochołowie - narty - trasa biegowa - Chochołów

Trasa biegowa w Chochołowie

trasa biegowa

Trasa
Zapisz
ZADZWOŃ
WWW

Mapa
Chochołów
Chochołów 400

Zamknięte · Otwieramy o 8:00
Poniedziałek
9:00 - 22:00

Wtorek
9:00 - 22:00

Środa
9:00 - 22:00

Czwartek
9:00 - 22:00

Piątek
9:00 - 22:00

Sobota
8:00 - 22:00

Niedziela
8:00 - 22:00

Facebook
E-mail

Nowa trasa biegowa w Chochołowie

  • wypożyczalnia sprzętu biegowego
  • instruktorzy
  • oświetlenie
  • trasa naśnieżana i ratrakowana
To będzie najgorętsza trasa u podnóża Tatr. Nowe 1600 metrów będzie czekać w Chochołowie od 15 grudnia. Narciarze biegowi będą mogli przemierzać codziennie dośnieżaną i ratrakowaną trasę.

Tegoroczna trasa będzie przebiegać dookoła Chochołowskich Term położonych na pograniczu Chochołowa i Witowa. Na miejscu będzie można wypożyczyć sprzęt biegowy, oraz wykupić także indywidualne lekcje z instruktorem. Tajniki stylu klasycznego i tzw. łyżwy instruktorzy odkryją zarówno przed dorosłymi, jak i dziećmi.

Całe 1600 metrów będzie sztucznie naśnieżane, ratrakowane, a także oświetlone, dzięki czemu będzie można bezpiecznie z niej korzystać bez względu na porę dnia.

Jako Chochołowskie Termy promujemy zdrowy styl życia i zachęcamy do różnych aktywności sportowych czy to w lato, czy w zimę. Stąd też pomysł na trasę biegową, która będzie dostępna dla wszystkich naszych sąsiadów oraz przejezdnych – mówi Agnieszka Tinc z Chochołowskich Term.

Doświadczeni ubiegłorocznym przedsięwzięciem, uwzględniliśmy sugestie narciarzy. Dzięki czemu powstała wypożyczalnia sprzętu, zakupiliśmy własny ratrak i zadbano o to, aby cała trasa, była oświetlona. Nie zapomnieliśmy również o codziennym dośnieżaniu – dopowiada Agnieszka Tinc.

Trasa będzie otwarta w godzinach 8:30 – 22.00.  Z kolei ci, którzy w godzinach 9.00 – 13.00 wypożyczą sprzęt na miejscu będą mogli bezpłatnie skorzystać z pomocy instruktora.

Zapraszamy
Galeria zdjęć (1)
Trasa biegowa w Chochołowie - narty - trasa biegowa - Chochołów


POLECAMY
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Trasa biegowa w Chochołowie
Chochołów, Chochołów 400