szukaj
POLECAMY
Wybierz miejscowość w której chcesz zobaczyć atrakcje
Co warto wiedzieć!

Bilard w górach - Tatry

Miejsc w Tatrach, gdzie możemy zagrać w bilard jest bardzo dużo. Stoły bilardowe znaleźć można w hotelach, dużych ośrodkach rekreacyjnych, a także licznych barach i pawilonach. Bilard w Tatrach zapewnia fantastyczną zabawę. Rozrywka dla każdego, kto lubi rywalizację i chce się sprawdzić. Stoły bilardowe wynajmować można na godziny. Istnieje możliwość dokonania wcześniejszej rezerwacji wybranego stołu. Obiekty są profesjonalnie oświetlone, wyposażone w dodatkowe kije, regularnie czyszczone. W niektórych ośrodkach istnieje możliwość wynajęcia instruktora gry w bilard. Prezentujemy miejsca gdzie można zagrać w bilard na Podhalu.
Bilard w Tatrach bilard w górach jest jedną z atrakcji, z których chętnie korzystają młodsi i starsi. Po dniu pełnym aktywności relaks przy stole bilardowym jest prawdziwą przyjemnością. Przy okazji każdy może podszkolić się z różnych technik gry. Stawki za wypożyczenie stołu są z góry ustalone, płatność uiszcza się z góry. Dodatkowym atutem jest możliwość zamówienia drinka lub ulubionej przekąski. W klubach i barach grę umila także rytmiczna muzyka. Kluby bilardowe oraz stoły znajdujące się na terenie podhalańskich hoteli i pensjonatów z pewnością umila niejeden wieczór spędzony w górach.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry