szukaj
Zagraj w squasha
squash Zakopane
squash  |  Zakopane
Squash Zakopane Hotel Skalny Hala do squasha mieści się w centrum sportu i rekreacji Hotelu*** Skalny. Osoby wypoczywające aktywnie zapraszamy do gry w squasha - sportu, ...

squash  |  Zakopane
Squash - Hotel Belvedere - Zakopane Do dyspozycji dwa korty do squasha oraz wypożyczalnia rakiet. Dla początkujących oferujemy pomocy profesjonalnych instruktorów.


POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Squash Zakopane

Squash w Zakopanem. Nie rezygnuj ze swojej ulubionej rozrywki

Wiemy, że przyjeżdżasz w Tatry, aby pochodzić po górskich szlakach, zwiedzić miasto oraz pójść do ciekawego muzeum. Region obfituje w wiele atrakcji, można również pograć w squash w Zakopanem. Po kilka kortów do squasha posiadają tutaj bowiem najlepsze hotele oraz hale sportowe. Gra w squasha może być ciekawym sposobem na spędzenie dnia, kiedy pogoda nie sprzyja wycieczkom w góry. Korty można rezerwować na godziny. Po dokonaniu wcześniejszych ustaleń, w przypadku grup lub chęci organizacji mini turnieju, korty można wynająć na cały dzień.

Korty do gry w squasha w Zakopanem, które są czynne przez cały rok

Hotelowe korty do gry w squasha w Zakopanem są czynne przez cały rok, nie tylko w najgorętszym turystycznie sezonie. Squash w Hotelu Belvedere to dwa korty oraz wypożyczalnia rakiet. Początkującymi amatorami gry zajmą się profesjonalni instruktorzy. Podczas urlopu nie rezygnuj ze swoich pasji. Sprawdź, gdzie można zagrać w squasha i przyjdź ze swoją drużyną.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry