szukaj
Białka Tatrzańska
2022-10-02
aktualnie brak imprez i wydarzeń.
Zobacz imprezy i wydarzenia w innych miejscowościach:
{polecane_}
Nowe
wystawa
02.10.2022
Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Zakopane
wystawa
10:00 | 02.10.2022
Muzeum Karola Szymanowskiego w willi Atma - Zakopane
koncert folkowy
18:30 | 02.10.2022
- Bukowina Tatrzańska
wystawa
02.10.2022
Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Zakopane
Co warto wiedzieć!
Imprezy dziś Białka Tatrzańska

Imprezy na Dziś w Białce Tatrzańskiej

Zachęcamy do sprawdzenia zakładki Imprezy na Dziś w Białce Tatrzańskiej. Nie musisz już przeglądać wielu stron internetowych. Na naszym portalu turystycznym znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, również te o wydarzeniach. W sezonie turystycznym zdecydowanie dzieje się najwięcej. Latem, poza festiwalami i koncertami w plenerze watro sprawdzić co się dzieje w okolicznych karczmach. Często również i tam rozbrzmiewa muzyka. Sporo wydarzeń dedykowanych jest dzieciom. Warsztaty, zajęcia ruchowe i spotkania umożliwiające kontakt ze zwierzętami.

Bieżące wydarzenia w Białce Tatrzańskiej

Jesteś na urlopie i zastanawiasz się co dziś robić? Bieżące wydarzenia w Białce Tatrzańskiej sprawią, że nie przesiedzisz wolnego wieczoru w hotelu. Książkę poczytasz w domu. Teraz sprawdź co ciekawego dzieje się Białce, a może też w najbliższej okolicy. Wybierz jedną z imprez regionalnych lub koncertów i baw się dobrze. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu również znajdą coś dla siebie. Na stokach narciarskich organizowane są ciekaw wydarzenia. Termy Bania też nie pozwalają się nudzić i organizują różne formy rozrywki. Śledź kalendarium i nie pozwól, aby coś się ominęło.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
{div_buy_onl_}