szukaj
Zakopane
2024-04-14
aktualnie brak imprez i wydarzeń.
Zobacz imprezy i wydarzenia w innych miejscowościach:
{polecane_}
Nowe
wystawa
9:00 | 05.05.2024
Galeria Sztuki XX wieku w willi Oksza - Zakopane
Co warto wiedzieć!
Imprezy dziś Zakopane

Imprezy na Dziś Zakopane

Chcesz zakosztować życia kulturalnego i imprezowego? Przejrzyj propozycje w Imprezy na Dziś Zakopane. W mieście pod Giewontem dużo się dzieje. Muzea i galerie zapraszają na wystawy. W gmachu głównym Muzeum Tatrzańskiego znajdują się trzy stałe wystawy: historyczna, etnograficzna i przyrodnicza. Wystawa w Muzeum Karola Makuszyńskiego zainteresuje nie tylko dorosłych, ale również dzieci. W Centrum Kultury Rodzimej Czerwony Dwór odbywają się różne warsztaty. Może zainteresuje Cię malarstwo na szkle lub haft kolorowy. Jeśli tak, upewnij się, które z nich odbywają się dzisiaj.

Co robić wieczorem w Zakopanem?

Zastanawiasz się co robić w Zakopanem? Wieczór jest długi, szkoda go spędzić w pensjonacie. Zobacz co dzieje się z zakopiańskich klubach. Le Scandale i Klub Vavavoom potrafią zaskoczyć tematyką imprezy. O muzykę dbają najlepsi DJ. Może jednak wolisz kameralny koncert? W Karczmie pod Gontem możesz liczyć na rockowe lub bluesowe granie. Kawiarnia Kmicic zaprasza na spotkania przy pianinie i recitale. W klubo kawiarni Dworzec często odbywają się eventy, występy kabaretowe i koncerty. Jeśli masz ochotę na dobry film, przejrzyj ofertę Kina Sokół, Giewont i studyjnego Kina Miejsce. Może któraś z wyświetlanych nowości przypadnie Ci do gustu. Nie zdziw się, jeśli zobaczysz tytuł filmu, który już dawno miał swoją premierę. Zwłaszcza Kino Miejsce lubi odświeżać klasykę kina.

Co robić w Zakopanem, kiedy pada?

Urlopy w górach są fajne, ale co robić w Zakopanem, kiedy pada? Zdecydowanie zachęcamy do odwiedzenia galerii i muzeów. Ładnej pogody szkoda, więc przy okazji deszczu warto skorzystać. Może warsztaty i nauka robienia kwiatów z bibuły? Może okazać się to rozrywką dla całej rodziny. Jeśli lubisz aktywny styl życia, przy niesprzyjającej aurze watro skorzystać z oferty HiGym. Często odbywają się tu bezpłatne tematyczne zajęcia grupowe. Nasze kalendarium imprez i wydarzeń codziennie uaktualniamy. Propozycja kulturalna i rozrywkowa w jednym miejscu. Prawda, że wygodne?
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
{div_buy_onl_}