szukaj
Białka Tatrzańska
2023-06-06
aktualnie brak imprez i wydarzeń.
Zobacz imprezy i wydarzenia w innych miejscowościach:
{polecane_}
Nowe
Baseny & Sauny
16:00 | 08.06.2023
Gorący Potok - Szaflary
wystawa
11:00 | 05.06.2023
Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Zakopane
seans filmowy
20:00 | 05.06.2023
Kino Miejsce - Zakopane
seans filmowy
15:00 | 05.06.2023
Kino Miejsce - Zakopane
Co warto wiedzieć!
Imprezu jutro Białka Tatrzańska

Imprezy na Jutro w Białce Tatrzańskiej

Cały dzień jazdy na nartach może zmęczyć, a wieczór warto spędzić ciekawie. Sprawdź imprezy na Jutro w Białce Tatrzańskiej. W szybki i prosty sposób znajdziesz ciekawe wydarzenia, które odbywają się w okolicy Twojego miejsca zakwaterowania. W Termach Bania cyklicznie odbywają się seanse saunowe oraz imprezy przy muzyce DJ. Wyjątkowe dni takie jak Andrzejki i Sylwestra również możesz spędzić w jacuzzi i w basenach. Nie trać czasu, sprawdź jakie imprezy czekają na Ciebie.

Ciekawe wydarzenia na jutro w Białce Tatrzańskiej

Ciekawe wydarzenia na jutro w Białce Tatrzańskiej urozmaicą urlop w tej narciarskiej miejscowości. Na stokach narciarskich organizowane są zawody dla młodych miłośników białego szaleństwa, jak i dla tych zaawansowanych. W pobliskich karczmach do posiłku przygrywają góralskie zespoły. Kultura na Bani to imprezy, które odbywają się w sezonie letnim. Koncerty, kino na stoku, konkursy i atrakcje dla dzieci. Nie przegap tej imprezy i zaplanuj swój urlop tak, aby uczestniczyć choć w kilku wydarzeniach. Podobnie jest z Festynem Białczańskim, który jest gwarancją dobrej zabawy.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
{div_buy_onl_}