szukaj
Białka Tatrzańska
2021-03-06
aktualnie brak imprez i wydarzeń.
Zobacz imprezy i wydarzenia w innych miejscowościach:
{polecane_}
Nowe
seans filmowy
13:00 | 05.03.2021
Kino Giewont - Zakopane
Baseny & Sauny
8:00 | 08.03.2021
Termy Szaflary - Szaflary
Baseny & Sauny
10:00 | 08.03.2021
Chochołowskie Termy - Chochołów
seans filmowy
10:00 | 08.03.2021
Kino Miejsce - Zakopane
Co warto wiedzieć!
Imprezu jutro Białka Tatrzańska

Imprezy na Jutro w Białce Tatrzańskiej

Cały dzień jazdy na nartach może zmęczyć, a wieczór warto spędzić ciekawie. Sprawdź imprezy na Jutro w Białce Tatrzańskiej. W szybki i prosty sposób znajdziesz ciekawe wydarzenia, które odbywają się w okolicy Twojego miejsca zakwaterowania. W Termach Bania cyklicznie odbywają się seanse saunowe oraz imprezy przy muzyce DJ. Wyjątkowe dni takie jak Andrzejki i Sylwestra również możesz spędzić w jacuzzi i w basenach. Nie trać czasu, sprawdź jakie imprezy czekają na Ciebie.

Ciekawe wydarzenia na jutro w Białce Tatrzańskiej

Ciekawe wydarzenia na jutro w Białce Tatrzańskiej urozmaicą urlop w tej narciarskiej miejscowości. Na stokach narciarskich organizowane są zawody dla młodych miłośników białego szaleństwa, jak i dla tych zaawansowanych. W pobliskich karczmach do posiłku przygrywają góralskie zespoły. Kultura na Bani to imprezy, które odbywają się w sezonie letnim. Koncerty, kino na stoku, konkursy i atrakcje dla dzieci. Nie przegap tej imprezy i zaplanuj swój urlop tak, aby uczestniczyć choć w kilku wydarzeniach. Podobnie jest z Festynem Białczańskim, który jest gwarancją dobrej zabawy.
copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
{div_buy_onl_}