szukaj
 
wybierz datę od
wybierz datę do

1
wybierz datę od
Imprezy Zakopane jutro 30.09.2023
Zakopane {title_filtr}x
kluby
impreza klubowa
21:30 | 30.09.2023
Le Scandale Zakopane - Zakopane

kultura
wystawa
10:00 | 30.09.2023
Muzeum Karola Szymanowskiego w willi Atma - Zakopane

wystawa
11:00 | 30.09.2023
Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Zakopane

wystawa
30.09.2023
Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Zakopane

wystawa
30.09.2023
Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Zakopane

wystawa
30.09.2023
Galeria Antoniego Rząsy - Zakopane


POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Imprezy jutro Zakopane

Imprezy na Jutro w Zakopanem

Podczas urlopu niektóre atrakcje planuje się dynamicznie, dlatego kategoria Imprezy na Jutro w Zakopanem jest tak przydatna. Nawet jeśli zmieni się pogoda, dopadnie zmęczenie wycieczkami, to nie oznacza, że będzie nudno. W mieście pod Tatrami zawsze bardzo dużo się dzieje. Czas urozmaicają koncerty, festiwale regionalne, wystawy w muzeach i seanse w kinach. Z nami zaplanujesz przyjemny dzień dla siebie, rodziny i przyjaciół. Wszystkie wydarzenia są na bieżąco aktualizowane i weryfikowane.

Co robić jutro w Zakopanem?

Cały dzień pada i nie zapowiadają zmiany pogody? Stoisz przed dylematem typu: co robić jutro w Zakopanem? Nie dla wszystkich osób wycieczki górskie w strugach deszczu są przyjemnością. Doskonale to rozumiemy. Dlatego przychodzimy z pomocą. Sprawdź jakie wydarzenia odbywają się w mieście turystów i artystów. Zakopiańskie muzea zapraszają do odwiedzenia ich progów. Wystawiane są stałe i czasowe wystawy, które pozwalają zgłębić kulturę regionu. W zależności od sezonu, mają tu miejsce przeróżne festiwale i spotkania, takie jak: Spotkania z Filmem Górskim, Wiosna Jazzowa czy Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich. W zakopiańskich kinach filmy wyświetlane są codziennie. Znajdziesz tu nowości filmowe oraz seanse dla najmłodszych widzów. W kawiarenkach i klubach często grane są kameralne koncerty oraz występy DJ. Nie marnuj czasu, zobacz co się dzieje i baw się dobrze. Spędź ciekawie czas i przywieź do domu piękne wspomnienia.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
{div_buy_onl_}