szukaj
 
wybierz datę od
wybierz datę do

1
wybierz datę od
Filmy w kinach na Podhalu
kino {title_filtr}x
kino
seans filmowy
15:00 | 05.06.2023
Kino Miejsce - Zakopane

seans filmowy
12:00 | 05.06.2023
Kino Sokół - Zakopane

seans filmowy
20:00 | 05.06.2023
Kino Miejsce - Zakopane

seans filmowy
13:45 | 05.06.2023
Kino Sokół - Zakopane


POLECAMY
Wybierz miejscowość w której chcesz zobaczyć imprezy
Co warto wiedzieć!
Kino na Podhalu

Kino na Podhalu

Może Kina na Podhalu nie są tak duże jak miastach, jednak mają wyjątkowy klimat. Wyświetlane w nich filmy to nie tylko światowe hity, ale również klasyka kina. Z myślą o młodych miłośnikach bajek w repertuarze znajdują się ciekawe kreskówki. Wyjście całą rodziną na film familijny można wpleść w swoje wakacyjne plany. Z pewnością będzie to przyjemność nie tylko dla dzieci, ale też dorosłych widzów. Jest to doskonały pomysł na deszczowy dzień lub jako odpoczynek od górskich wycieczek.

Kino w Zakopanem, do którego warto się wybrać

Nie tylko w multipleksach wyświetlane są nowości. Kina w Zakopanem również są na bieżąco ze światowymi premierami. Kino Sokół jest kinem studyjnym, w którym wystrój nawiązuje do dawnych klimatów. Ekran ma powierzchnie 78 metrów2, dźwięk cyfrowy surround oraz możliwość wyświetlania filmów 3D. Specjalne podkładki na fotelach pozwalają dzieciom w wygodny sposób obejrzeć film w całości. Niezależnie od miejsca, które zajmiecie. Duża multimedialna sala umożliwia organizowanie tu takich wydarzeń jak Spotkania z Filmem Górskim, retransmisje z The Metropolitan Opera oraz koncerty finałowe Wiosny Jazzowej. Kino Giewont to miejsce utrzymane w stylistyce epoki początków kina w Europie. Urocza niewielka sala z wystrojem retro jest doskonałym miejscem na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi. Oczywiście nie zabrakło tu nowości, ponieważ jakość prezentowanych filmów jest ważna. Projektor wyświetla filmy 4K, w rozdzielczości kilkukrotnie wyższej od full HD. Jeśli lubisz kina studyjne koniecznie wybierz się do Kina Miejsce. Można tu uczestniczyć w wydarzeniach filmowych oraz obcować ze sztuką i kulturą. Seanse są bardzo przemyślane a ceny biletów atrakcyjne. W czasie wakacji w mieście pod Giewontem odbywa się najdłuższy festiwal filmowy – Kino Letnie w Zakopanem.

Filmy 3D w Zakopanem. Ciesz się efektami specjalnymi

Filmy 3D w Zakopanem obejrzysz w Kinie Sokół oraz Kinie Giewont. Informacje o tym, który film zobaczysz w trójwymiarze znajdziesz u nas na stronie internetowej oraz repertuarze na stronach kin. Specjalne okulary do seansów udostępniane są na miejscu. Zakopiańskie kina zapraszają.
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
{div_buy_onl_}