szukaj
 
wybierz datę od
wybierz datę do

1
wybierz datę od
Imprezy Kościelisko jutro 21.01.2021
Kościelisko {title_filtr}x
kultura
wystawa
9:00 | 21.01.2021
Centrum Informacji Turystycznej w Kościelisku - Kościelisko


POLECAMY
Co warto wiedzieć!
Imprezy Jutro Kościelisko

Imprezy na Jutro w Kościelisku

Czasami trzeba działać spontanicznie, nawet podczas urlopu. Imprezy na Jutro w Kościelisku pomogą zaplanować wolny czas. Nie pozwól, aby brzydka pogoda popsuła Ci humor. Jeśli wyjście na szlak jest niemożliwe z powodu deszczu, wykorzystaj dzień na zwiedzanie okolicy lub wybierz się do muzeum lub na koncert. Pomoże Ci to lepiej poznać ciekawą kulturę regionu. Będąc na Podhalu warto posłuchać muzyki granej na żywo przez góralskie kapele i zobaczyć regionalne stroje. Jedną z ciekawych imprez jest „Przednówek na Polanach” podczas którego posłuchasz między innymi śpiewu pasterskiego. Prawdziwym hitem jest organizowana zimą „Parada Gazdowska”. Podczas wydarzenia mają miejsce wyścigi kumoterek, skiring i ski-skiring.

Wydarzenia na Jutro w Kościelisku

Sprawdź wydarzenia na jutro w Kościelisku. Wszystkie imprezy weryfikujemy i katalogujemy w taki sposób abyś nie tracił czasu na przeglądanie informacji, które Cię nie interesują. W intuicyjny sposób znajdziesz atrakcje dla siebie i Twojej rodziny, które urozmaicą Wasz pobyt na Podhalu. Z myślą o najmłodszych odbywają się tu warsztaty i zajęcia. Dorośli będą świetnie się bawić na koncertach i festiwalach. Zachęcamy do korzystania z naszego kalendarium. Z nami zaplanujesz swój najlepszy urlop.
copyright © 2020 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
{div_buy_onl_}