szukaj
Drukarnia cyfrowa Para - reklama i drukarnie - agencja reklamowa - Biały Dunajec

Drukarnia cyfrowa Para

agencja reklamowa

Trasa
Zapisz
WWW

Mapa
Biały Dunajec
Jana Pawła II 77a

Otwarte · Zamykamy o 16:00
Poniedziałek
8:00 - 16:00

Wtorek
8:00 - 16:00

Środa
8:00 - 16:00

Czwartek
8:00 - 16:00

Piątek
8:00 - 16:00

Sobota
Zamknięte

Niedziela
Zamknięte

Facebook
E-mail

Drukarnia cyfrowa Para oferuje:

WIELKOFORMATOWE WYDRUKI ZDJĘĆ na płótnie Canvas (przypomina płótno malarskie) lub papierze fotograficznym. Na stronie internetowej drukarni znajduje się specjalny kreator, który w prosty i intuicyjny sposób pozwala na samodzielne przygotowanie zdjęcie do druku. Istnieje również możliwość wydruk zdjęć z AdobeStock. Wydruki wykonywane są na ploterze Canon z 12-kolorowym systemem atramentów pigmentowych odpornych na działanie światła. 

ZAPROSZENIA i inne materiały na różnego rodzaju imprezy i uroczystości (podziękowania, etykiety i zawieszki na butelki, karty menu, bileciki wizytowe, drobne upominki dla gości, fotoksiążki, dekoracje). 
elementy dekoracji, np. ozdobne skrzynie na prezenty czy ażurowe dekoracje na świeczniki.

DRUK MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH I BIUROWYCH wysoko lub niskonakładowy, laserowy i szybki: kalendarze, ulotki, plakaty, wizytówki, papier firmowy, oprawy książek i druków, oprawy na płyty CD, DVD i pendrive’y, spersonalizowane pieczątki.

PUCHARY I MEDALE okolicznościowe, ozdobne podziękowania, dyplomy, upominki, ozdobne opakowania.

Drukarnia zapewnia: wybór wśród gotowych wzorów lub indywidualny projekt, gotowe teksty, szeroką gamę materiałów o różnej kolorystyce, gramaturze i fakturze, różne technologie wykonania (laminowanie, kaszerowanie, bigowanie, tłoczenie, złocenie, posrebrzanie, wycinanie i grawerowanie laserowe, drukowanie i grawerowanie na wszystkich powierzchniach), wydruk próbny, realizację zamówień już od kilku sztuk.POLECAMY
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Drukarnia cyfrowa Para
Biały Dunajec, Jana Pawła II 77a