Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda{google_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Tatrzańskie Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Tatra Med
lekarze
34-500 Zakopane, Chramcówki 9
Tatrzańskie Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Tatra Med oferuje zabiegi z zakresu: stomatologii estetycznej endodoncji mikroskopowej implantologii i sterowanej regeneracji kości chirurgii stomatologicznej nowoczesnej protetyki stomatologii ...

stomatolog

Zakopane - RegionTatry.pl - Pediatra Teresa Burnat
lekarze
34-500 Zakopane, Bulwary Słowackiego 4a/3
Specjalista chorób dzieci lek.med. Teresa Burnat przyjmuje w prywatnym gabinecie, istnieje również możliwość zamówienia telefonicznie wizyty domowej.

pediatra

Zakopane - RegionTatry.pl - Interna Alicja Zwijacz  Zawada
lekarze
34-500 Zakopane, Gimnazjalna 5
Alicja Zwijacz - Zawada - specjalista chorób wewnętrznych, specjalista medycyny rodzinnej

internista

Zakopane - RegionTatry.pl - Dermatolog Danuta Sztencel
lekarze
34-500 Zakopane, Na Wilcznik 1a
Usługi dermatologiczne obejmują: dermatologię ogólną, czyli konsultacje, diagnostykę, profilaktykę oraz leczenie chorób skóry dzieci i dorosłych, m.in: alegrii skórnych, łuszczycy, trądziku młodzieńczego i rożowatego, łupieżu, łysienia i wypadania włosów, nadmiernego owłosienia, grzybicy ...

dermatolog

Zakopane - RegionTatry.pl - Stomatolog Stanisław Nędza-Chotarski
lekarze
34-511 Kościelisko, Nędzy Kubińca 140
Lekarz dentysta Stanisłwa Nędza-Chotarski przyjmuje w gabinecie w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Kościelisku. Zajmuje się kompleksowym leczeniem schorzeń zębów i jamy ustnej.

stomatolog

Zakopane - RegionTatry.pl - Pediatra Krystyna Daszkiewicz-Hudyka
lekarze
34-511 Kościelisko, Salamandra 7
Leczenie chorób typowych dla wieku dziecięcego, pomoc w wypadku nagłych zachorowań, profilaktyka zdrowotna i nadzór nad prawidłowym rozwojem dziecka. Lek. med Krystyna Daszkiewicz-Hudyka oferuje wizyty lekarskie w domu pacjenta.

pediatra

Zakopane - RegionTatry.pl - Pediatra Teresa Pasich
lekarze
34-470 Czarny Dunajec, Kamieniec Dolny 55
Lek. med. Teresa Pasich - opieka medyczna nad dziećmi i młodzieżą. Pediatra udziela świadczeń zdrowotnych w gabinecie w przychodni Samodzielnego Gminnego Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Czarnym Dunajcu. Istnieje też możliwość zamówienia wizyty domowej.

pediatra

Zakopane - RegionTatry.pl - Stomatolog Maria Dobrzańska
lekarze
34-470 Czarny Dunajec, Kamieniec Dolny 55
Lekarz stomatolog Maria Dobrzańska przyjmuje w Samodzielnym Gminnym Zakładzie Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Czarnym Dunajcu. Badanie, diagnoza i leczenie schorzeń, urazów i zniekształceń zębów, dziąseł oraz pozostałych struktur w obrębie jamy ustnej. Prewencja chorób zębów i przyzębia.

stomatolog

Zakopane - RegionTatry.pl - Stomatolog Anna Niedzielska-Stefanik
lekarze
34-513 Chochołów, Chochołów 352
Lekarz stomatolog Anna Niedzielska - Stefanik zajmuje się leczeniem schorzeń zębów (próchnica i inne uszkodzenia), uzupełnianiem ubytków oraz zapobieganiem chorobom zębów i dziąseł. Gabinet znajduje się w Chochołowie, w przychodni Samodzielnego Gminnego Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

stomatolog

Zakopane - RegionTatry.pl - Pediatra Krystyna Daszkiewicz-Hudyka
lekarze
34-513 Chochołów, Chochołów 352
Pomoc doraźna w stanach naglących, leczenie chorób dziecięcych, badania pediatryczne, profilaktyka zdrowotna i monitorowanie rozwoju. Gabinet pediatryczny Podstawowej Opieki Zdrowotnej zlokalizowany jest w przychodni w Chochołowie.

pediatra
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net