Noclegi
Atrakcje
Imprezy
Polecane
Transport
Informator
Kamery
Pogoda{google_x}
Zakopane - RegionTatry.pl - Pediatra Beata Gabrowska-Gibała
lekarze
34-514 Dzianisz, Dzianisz 184
Pediatra Beata Gabrowska-Gibała przyjmuje w Ośrodku Zdrowia w Dzianiszu (Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kościelisku). Specjalistyczna opieka medyczna nad dziećmi i młodzieżą.

pediatra

Zakopane - RegionTatry.pl - Salon Fryzjerski Izabella & Manicure PK
uroda
34-511 Dzianisz, Dzianisz 271a
Salon Fryzjerski Izabella & Manicure PK w Dzianiszu OFEROWANE USŁUGI: Strzyżenia damskie, męskie oraz dzieci Modelowanie Farbowanie Balayage Pasemka Trwała ondulacja Upięcia,koki,loki Pielęgnacja włosów Hennna brwi i rzęsy oraz ...

salon fryzjerski manicure, pedicure

Zakopane - RegionTatry.pl - Kościół pw. Matki Boskiej Częstochowskiej
kultura i folklor
34-511 Dzianisz, Dzianisz 174
Kościół pw. Matki Boskiej Częstochowskiej Msze św. w niedziele i święta: 8:00, 11:00, 17:00, w dni powszednie: 18:00 (w lecie), 17:00 (w zimie)

kościoły i msze święte
Na skróty
{cats_}
USŁUGI NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Ponieważ coraz więcej osób decyduje się na spędzanie krótkich weekendów oraz dłuższych urlopów w Tatrach, warto wiedzieć jak można zorganizować czas na Podhalu. Informator turystyczny do doskonały przewodnik po tatrzańskich atrakcjach. W jednym miejscu zgromadzono wiele ciekawych info o Zakopanem, ale nie tylko! Informator wskazuje wszystkie te miejsca, które mogą okazać się przydatne podczas pobytu w górach, nie tylko sklepy i restauracje, ale też wszystkie firmy działające na Podhalu. Przygotowując się do wyjazdu warto nie tylko zabrać ze sobą bagaż i dobry nastrój, ale też zebrać najważniejsze info o Tatrach!
SPRAWDŹ USŁUGI W MIEJSCOWOŚCIACH


copyright © 2019 RegionTatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu RegionTatry.pl
design by fast4net