szukaj
Pro Geo - Grzegorz Stąporek - budownictwo - geolog - Nowy Sącz

Pro Geo - Grzegorz Stąporek

geolog

Trasa
Zapisz
ZADZWOŃ
WWW

Mapa
Nowy Sącz
Głowackiego 34A

Godziny otwarcia
{main_atraction_hours_sezon_}
Facebook
E-mail

Nasza firma (w różnych formach prawnych) działa na rynku związanym z szeroko pojęta geologią już 30 lat. W tym czasie wykonaliśmy kilka tysięcy różnego typu opracowań z różnych dziedzin geologii, co pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie. Posiadamy laboratorium do badań gruntów oraz sprzęt techniczny do badań polowych i wierceń. Pracownicy naszej firmy - absolwenci Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, posiadają ministerialne uprawnienia pozwalające na wykonywanie zawodu i wzięcie pełnej odpowiedzialności za właściwe wykonanie opracowań. Siedziba firmy mieści się w Nowym Sączu. Skomplikowane warunki geologiczno-inżynierskie i hydrogeologiczne terenów górskich pozwoliły nam na obycie się z najtrudniejszymi zadaniami, jakie można przedstawić firmie o naszym profilu. Ponadto w trakcie wielu lat pracy, firma nasza wykonała własne oprogramowanie do interpretacji, opracowywania i obróbki danych z badań geologicznych i hydrogeologicznych, co niezwykle przyśpiesza prace oraz wpływa na czytelność i estetykę naszych opracowań. Z naszych usług korzystają oprócz wielkich koncernów również małe firmy, indywidualni inwestorzy oraz wyższe uczelnie i ośrodki naukowe. W celu uzyskania dokładnych informacji o zakresie działalności firmy, prosimy o kontakt. Nasza działalność obejmuje teren całej Polski, jednak najczęściej wykonujemy opracowania na terenie województwa małoplskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego i śląskiego.

OFERTA DLA INWESTORÓW INDYWIDUALNYCH

 Dla Inwestorów indywidualnych proponujemy niskie ceny wykonania dokumentacji warunków geotechnicznych oraz ocen geotechnicznych warunków posadowienia obiektów - domków jednorodzinnych i budynków gospodarczych. Opracowania spełniają wymogi stawiane przez Starostwa powiatowe. Oferujemy bardzo krótkie terminy wykonania - około 4 dni od wykonania badań terenowych. Badania wykonujemy również przed kupnem działki w celu oceny jej przydaności pod kątem przyszłej budowy, a wykonane opracowanie można wykorzystać później - na etapie projektowym. W przypadku braku mapy sytuacyjno-wysokościowej, wykonujemy niezbędne domiary geodezyjne.

OFERTA DLA BIUR PROJEKTOWYCH

Okres współpracy z biurami projektowymi sięga niemal 30 lat. Przez ten czas nabraliśmy doświadczenia w wykonywaniu badań i opracowywaniu wyników prac geologicznych w taki sposób, aby nasze dokumentacje mogły być rzeczywiście przydatne, a nie tylko stanowiły "papier" będący załącznikiem do projektu. Dla stałych zleceniodawców mamy wyjątkowo korzystne oferty cenowe i krótkie terminy realizacji zleceń.

OFERTA DLA URZĘDÓW MIAST I GMIN

Współpraca z urzędami miast i gmin obejmuje głównie prace związane z osuwiskami. Na zlecenia tych instytucji wykonujemy dokumentacje warunków geologiczno-inżynierskich, geotechniczne i inne opracowania związane ze stabilizacją procesów osuwiskowych. Nasza współpraca obejmuje również wykonywanie dokumetacji heydrogeologicznych pod ujęcia wody dla gmin i należących do nich obiektów, czy dokumetowanie geologiczne tras pod inwestycje liniowe, takie jak wodociągi i kolektory sanitarne, a także wykonywanie prac geologicznych pod szkoły, przedszkola, stadiony i inne budynki użyteczności publicznej.


POLECAMY
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Pro Geo - Grzegorz Stąporek
Nowy Sącz, Głowackiego 34A