szukaj
Bank BNP Paribas - banki i bankomaty - bank - Zakopane

Bank BNP Paribas

bank

Trasa
Zapisz
ZADZWOŃ
WWW

Mapa
Zakopane
Chramcówki 33

Zamknięte · Otwieramy o 9:30
Poniedziałek
10:30 - 18:00

Wtorek
9:30 - 17:00

Środa
9:30 - 17:00

Czwartek
9:30 - 17:00

Piątek
9:30 - 17:00

Sobota
Zamknięte

Niedziela
Zamknięte

Facebook
E-mail

BNP Paribas jest wiodącym bankiem w Europie z międzynarodowym zasięgiem. Grupa jest obecna w 74 krajach i zatrudnia ponad 190 tys. pracowników, z czego ponad 146 tys. w Europie. Prowadzi działalność w kluczowych obszarach: Rynki Macierzyste (Domestic Markets) i Międzynarodowe Usługi Finansowe (International Financial Services), które są świadczone przez Bankowość Detaliczną i Usługi (Retail Banking & Services) oraz Bankowość Korporacyjna i Instytucjonalna (Corporate & Institutional Banking).
 
Grupa wspiera swoich klientów (indywidualnych, samorządy, przedsiębiorców, MŚP, korporacje oraz instytucje) w realizacji projektów oferując im bogaty wachlarz produktów finansowych, inwestycyjnych i oszczędnościowych oraz ochrony ubezpieczeniowej.
 
Podstawowym zadaniem BNP Paribas jest świadczenie usług klientom poprzez nawiązywanie z nimi długotrwałych relacji oraz wspieranie ich w realizacji planów prywatnych i zawodowych. BNP Paribas to także „Bank zmieniającego się świata”. Jest zaangażowany w udzielanie wsparcia swoim klientom w momencie, gdy muszą stawić czoła zmianom.
Galeria zdjęć (1)
Bank BNP Paribas - banki i bankomaty - bank - Zakopane


POLECAMY
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Bank BNP Paribas
Zakopane, Chramcówki 33