szukaj
Lewanowicz - biżuteria i zegarki - biżuteria artystyczna - Zakopane

Lewanowicz

biżuteria artystyczna

Trasa
Zapisz
ZADZWOŃ
WWW

Mapa
Zakopane
Kurpówki 29/13

Zamknięte · Otwieramy o 11:00
Poniedziałek
11:00 - 19:00

Wtorek
11:00 - 19:00

Środa
11:00 - 19:00

Czwartek
11:00 - 19:00

Piątek
11:00 - 19:00

Sobota
11:00 - 17:00

Niedziela
Zamknięte

Facebook
E-mail

Lewanowicz Zakopane

Firma Lewanowicz posiada hiszpańskie korzenie, bo właśnie na Półwyspie Iberyjskim powstał nasz pierwszy salon. Wpływy kultury śródziemnomorskiej są nierzadko inspiracją dla nowych projektów, co wyraża się w bogatym wzornictwie, odważnych formach i kolorach. 
 
Naszą biżuterię tworzymy kobietom, które kochają podkreślać swój charakter i klasę. Nastolatkom, które chcą wyróżnić się z tłumu niepowtarzalnym stylem. Mężczyznom, którzy uzupełniają swoje outfity poprzez bransoletki z kamieni naturalnych oraz sygnety. W naszej stałej ofercie znajdziecie naszyjniki i bransoletki z kamieni naturalnych, wyjątkowe i niepowtarzalne spinele, które są lekkie jak piórko. Przepuszczające światło, tworzące amulety kamienie księżycowe. Złote i srebrne, pozłacane oraz z onyxem, uzupełnione o brylanty, cyrkonie, nieuczulające kryształy hydrotermalne, zamknięte w unikalnej formie pierścionki.

Poza projektami autorskimi oferujemy takie marki, jak Ayala Bar, Reminiscence, Luxenter oraz Caleidoscopio, co sprawia, że w naszych salonach gości biżuteria z całego świata.
Galeria zdjęć (1)
Lewanowicz - biżuteria i zegarki - biżuteria artystyczna - Zakopane


POLECAMY
copyright © 2022 Region Tatry - wszelkie prawa zastrzeżone. Przebywając na stronie akceptujesz Politykę prywatności serwisu Region Tatry
zamknij
Lewanowicz
Zakopane, Kurpówki 29/13